2733
2739
عنوان

کرونا 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1197 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسمش میاد تنم میلرزه از ته قلبم ناراحت میشم چون بابام اسم داره

انشالله که چیزی نمیشه خداوند ارحم الراحمین پدر منم بدن ضعیفی داره اما خدا بزرگتر از اونیه ک فکرش رو میکنیم بسپار ب خودش

تیکر تولدمه😅
2728
راضیم کرونابگیرم پنجاه ندم خخخخخخ پونزدهیش خوبه خیلی خسیس شدم اینروزا

نه بابا يه بار بري دكتر بيشتر از اينا ميشه واسه سلامتي خسيس نشو مخصو صا اگه بچه داري

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2740

مهم ترین کار اینه ک سیستم ایمنی بدنمون رو تقویت کنیم

اما چطوری نمیدونم

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
نميدن بعضياشون نامردا وگرنه هست

خدا نگذره ازشون بی انصافا

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
هی میگن نترسید احتمال مرگ و میر کرونا فقط ۳ درصده آقا احتمال دنیا اومدن تو ایران 1 درصد بود ولی ...

اگه سه درصده چطورهرکیو قرنطینه کردن افتادمرد بدبخت،پ کو درمانش😒😒😒😒

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
هی میگن نترسید احتمال مرگ و میر کرونا فقط ۳ درصده آقا احتمال دنیا اومدن تو ایران 1 درصد بود ولی ...

معلومه از اون شيطوناش هستي روحيه خوبي داري

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر