2737
2739
ارثی باشه که بده،بچه هامون چی

ممکنه بگیرن عزیزم یا در نسل های بعدی.خیلی چیز چرتیه خیلی واقعا امید کم میکنه انگیزرو کم محدودت میکنه من از ۱۲ سالگیم داشتم الان با ورزش دارم باهاش کنار میام حالا دوست دارم یه دوره نور فیدبک امتحان کنم میگن درمان میکنه

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
😂😂وای درکت میکنم منم اولش حس میکنم دارم خفه میشم چشمام هیچیو نمیبینه یکریز میلرزم ولی ب دکترت قبلش ...

اره من دیگه هر وقت میرم قبلش میگم پانیک دادم.یه وقت دکتر سکته نکنه از ترس😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره لعنتی وحشتناکتر از خوده پانیک همین آبروریزیشه🤣

من حالا اولین علایمی که میاد سراغم معذرت میخام دستشویی باید همون لحظه برم😂😂یه جوری روده هام یه هم میریزه حس میکنم اکر نرم خرابکاری میشه...🙄

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
2731
ممکنه بگیرن عزیزم یا در نسل های بعدی.خیلی چیز چرتیه خیلی واقعا امید کم میکنه انگیزرو کم محدودت میکنه ...

من بخاطرش جداشدم،مدام بهم انگ دیوونگی زدن،تازه من بعدازدواج اینجوری شدم واگذارشون به خدا

اره من دیگه هر وقت میرم قبلش میگم پانیک دادم.یه وقت دکتر سکته نکنه از ترس😁

بدیش میدونی چیه من نه از امپولش میترسم نه از تیغ حراحیش هیچیش فقط پانیک رو مخمه دکترم میگه از امپولش میترسی  میگم ن به خدا میگه پس برای چی میترسی نمیدونم دقیقا بگم علتش چیه 

2740
بدیش میدونی چیه من نه از امپولش میترسم نه از تیغ حراحیش هیچیش فقط پانیک رو مخمه دکترم میگه از امپولش ...

دکترا دانش ندارن نمیدونن پانیک چیه ادم بیشتراذیت میشه

من بخاطرش جداشدم،مدام بهم انگ دیوونگی زدن،تازه من بعدازدواج اینجوری شدم واگذارشون به خدا

💔💔عزیزم گویا شما حملاتتون شدید بوده بله متاسقانه درکی ندارن ازش .من شوهرم هنوز نگفتم پانیکه بهش گفتن من هر وقت بهم استرس وارد میشه فشازم میفته  تو باهام حرف نزن زودی خوب میشم مگرنه شاید شوهرمنم فکر میکرد دیوونم ولی یه وقتایی میگه توهم میزنی😁احتمالا افسردگی گرفتی گلم 

بدیش میدونی چیه من نه از امپولش میترسم نه از تیغ حراحیش هیچیش فقط پانیک رو مخمه دکترم میگه از امپولش ...

وااای آره دقیقا منم همینطورم

فکر کن من با این وضعم رفتم جراحی ایمپلنت هم کردم.الان فکر میکنم نمیدونم چطور طاقت آوردم

دکترا دانش ندارن نمیدونن پانیک چیه ادم بیشتراذیت میشه

اره کلا پانیک جا نیفتاده متاسفانه