2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشبحالت بخدا

نترس پرو باش اگر به خاطر پانیک خودتو محدود کنی بیشتر میشع هر چی کمتر توجه کنی کمرنگ تر میشه این یه حکلست مثل حملات صرع میگرن ...منتهی مثل اینا خطرناک نیست دارو هم داره پس نگران نباش 

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
خستم دندونام ازکی خرابه 

حالا منم کار دارم ولی فعلا نمیرم تا کرونا بره چون الان کلینیک ها جاهای مناسبی نیستن

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
2728
😂😂😂بیچاره البته اونا زیاد میبینن از این چیزا  همیشه ابمیوه با خودت ببر

اره یبار اونجا بودم طفلی یزخانومه هم مثل من شد.

اره همیشه میبرم قبلش قرصم میخوزم

خیلی از ماها مدت ها پیش مردیم تو سکوتی که هیچوقت ، هیچکس ، هیچ جوره درکش نکرد ..!💜💜💜
اره یبار اونجا بودم طفلی یزخانومه هم مثل من شد. اره همیشه میبرم قبلش قرصم میخوزم

من تا حالا قرص نخوردم قبلش .حالا یه جراحی دارم به نظرت بخورم یکی پروپرانول ؟ 

نترس پرو باش اگر به خاطر پانیک خودتو محدود کنی بیشتر میشع هر چی کمتر توجه کنی کمرنگ تر میشه این یه ح ...

سالویا ماچرا پانیک گرفتیم،میدونی چقد اززندگی عقبیم؟

من تا حالا قرص نخوردم قبلش .حالا یه جراحی دارم به نظرت بخورم یکی پروپرانول ؟ 

اره بخوری ک عالیه ریلکس میشی

خیلی از ماها مدت ها پیش مردیم تو سکوتی که هیچوقت ، هیچکس ، هیچ جوره درکش نکرد ..!💜💜💜
من دارم.تا حالا هزار بار هم دندونپزشکی رفتم.بعضی اوقات با سلام و صلوات ردش کردم.بعضی وقتا هم زور اون ...

چی شده مگه؟

سالویا ماچرا پانیک گرفتیم،میدونی چقد اززندگی عقبیم؟

ریشه در بچگی داره عزیزم من تازه با ورزش دارم کنترلش میکنم هر روز تمرین دازم هوازی ...یه بار دو هفته استراحت مطلق خورده بودم وای یعنی هر شب حملات میامد سراغم .فکر میکنم یکی ارثیه دوم استرس های دوران بچکی من خیلی زیاد داشتم

گفتم که بالاتر.پا شدم به سرو صدا که وااای دارم خفه میشم.بعد از چند ثانیه باز ریلکس دراز کشیدم رو صند ...

😂😂وای درکت میکنم منم اولش حس میکنم دارم خفه میشم چشمام هیچیو نمیبینه یکریز میلرزم ولی ب دکترت قبلش بگی راحت تره مسخرت نمیکنند من فقط از منشیش خجالت میکشم 🙄

2706