2733
2734
عنوان

کیا ب شدت گشنشونه😩😩

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 121 پست
رژیمت چجوریه؟من خیلی چاق شدم.تا حالم بده و غذا نمیتونم بخورم فرصت خوبی واس رژیمه باید چیکار کنم

نان و برنج و شیرینی جات و فست فئد و ماکارانی تعطیل

سس وتنقلات تعطیل

سرخ کردنی و چربی حذف،خامه و کره و....حذف

سه ماهه توی بشقاب میوه خوری غذا میخورم غذای رژیمی دیگه آبپز شده مثلا یه رون مرغ با هویج و کلم بروکلی و...

روزی یکساعت ورزش شبا میوه با دوتا خرما

سه ماهه 6کیلو لاغر کردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من تاحالا درست نکردم شما گفتید هوس کردم دستورشو میشه بدی بعد رژیمم درست کنم

بالاام گفتم عزیزم ....شیرشکر وپودرقهوه میزاری جوش مباد ک میشه قهوه.....بعدمیزاری تویخچال دوسه ساعت سردشد کامل...بستنی وانیلی تولیوان میریری قهوه ی سردم روش هم بزن بخور...شیرمثلا چهارپنج لیوان دوقاشق قهوه و شش هفت قاشق شکر

رنگ ولایتhaircolorist
2738
چ خوب.سَنای مَکی؟؟؟درست تلفظ کردم؟؟

اره کلابرای پاکسازی دستگاه گوارش ازهرنوع مریضی و عفونته فقط هفته ای یک بار پنج گرم باکمی گلسرخ دم کن بعدصبحانه بخور مسهله فقط انروز ازخونه بیرون نرو چون تمام چربیای شکم دفع میشه تازمانی باید ادامه دادک ببینی شکم کوچیک شده قشنگ

رنگ ولایتhaircolorist
اره کلابرای پاکسازی دستگاه گوارش ازهرنوع مریضی و عفونته فقط هفته ای یک بار پنج گرم باکمی گلسرخ دم کن ...

چقد خوب.برم بخرم پس.هفته ای یبار فقط بخورم؟اگ ۲بار بشه چی؟تاثیرش بیشتر نیس؟

نه فدات شم کله جوش رو میگم

اهاخخخ. من دوسه تومن برای خودم کشک بازمیخرم غلیظ ...بعدتوتابه ی پیاز کوچیک تفت میدم بعدسیر زیادچوبه ک قشنک زردشه کشکم اگرگردوداشتی خوردکن ک عالیه بعدکشک روبریز.و دولیوان اب هم بزن یکم جوش زد خاموش کن باید کشکش زیادباشه خوشمزه شه   سیرو کشک زیاد

رنگ ولایتhaircolorist
2706