2737
2734
عنوان

کیا ب شدت گشنشونه😩😩

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 121 پست

۴۰روز ماست واویشن بخور عالیه .صبحا که بیدارمیشی ناشتا هرچقدر که میتونی اب ولرم بخور نیم ساعت بعدش صبحانه بخور تنام مشکلات معدت حل میشه ازمایش شدس

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تقریبا همیشه گشنه ام

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
2728

خواهر منم سه هفته پیش همینجوری شد

بعد یک هفته خوب شد

برای اون که ویروس انفولانزا بود

هیچی نمیتونست بخوره

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

من ک همین الان مربای هویج با سرشیر خوردم.جاتون خالی.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
میکروب معده داری حتمابروآزمایش بده

ن میکروب نیس یبار میکروب گرف معدم میدونم دردش چجوریه اینجوری نی.فقط یه حالت تهوع عجیب دارم.گاهی یه غذاهایی میاد تو ذهنم مث عدس پلو ک واقعا قبلا دوس دارم.الان تو ذهنمم میاد حالت تهوع میگیرم☹

2740
چجوری درست میکنن احساس میکنم خوشمزه باشه ولی تاحالا امتحان نکردم

من ازدختریم حتماباید بخورم عاشقشممممم عالییییییی 

شیرو پودرقهوه و شکربزارروحرارت جوش اومدخاموش کن بعدبزاریخچال دوس ساعت سرد شد ..تولیوان بستنی وانیلی بریز قهوه ام روش هم بزن بخور  معرکس

رنگ ولایتhaircolorist
من الان کافه گلاسه درست کردم خوردم برم حم م بیام بازم بخورم 

ن الان فقط هوس غذا کردم حتی باورت نمیشه جونمو الان میدم واس یکم تن ماهی با تخم مرغ یا هر غذای دیگ.فقط غذا باشه ن دسر.😩

2706