2737
2739
ن این همه شرایطش دارهرفقط بعضی مشکلات و خب مشکلانم حل میشن و مطمعنم خداخودش کمکمون میکنه

انشالله عزیزم من  ضربه بدی خوردم بعد س سال هنوزم هر روز بش فک میکنم و عذاب میکشم الانم ازدواج کردم فقط و فقط تنهای رو دوس دارم شوهرمم هم مطلع شده و میدونه چه دردی میکشم خدا دل دشمنم رو هم مث من نشکنه

😐میگف تا ابد باهاتم...خدا بیامرز این اواخر زیاد زر میزد😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا مخالف بودن چرا وقتی اوندخواستگاری ازدواج نکردی..مرسی فدات شم دعاکن برگرده و بیادخواستگاری

ب خاطر مادرش من مادرم از پدرم جدا شد ب خاطر مشکلات خانوادگی اون هم منو با مادرم مقایسه میکرد میگف اون هم مث مادرش میشه

2728
اخی عزیزم خب چزادلیلش چیه ک باش ازدواج نکردی

مادر لعنتی ش خودشو مریض کرده بود الکی قش میکرد ک منو نیاره البته اون هنوز هم منو دوس داره حتی از عمه هام خبر من رو میپرسه و میگه ک من نتونستم خوشبختش کنم اما انشالله ک شوهرش خوشبختش کنه و عکس من رو با لباس عروسی دیده بود گریه کرده بود

2738
اخی عزیزم الهی واقعا چقددردناک

هنوز دوسش دارم اون هم همینطور اما چه فایده هر دومون داغون شدیم اسم من رو رو دستش هک کرده میگف هر شب بوسش میکنم بعد میخوابم

هنوز دوسش دارم اون هم همینطور اما چه فایده هر دومون داغون شدیم اسم من رو رو دستش هک کرده میگف هر شب ...

کاش توروانتخاب میکرد حالامادرش خوبه ناراحتیش میبینه اگ توروانتخاب میکرد ک لباش خندون بود مادرشم دل شاد

2706