2737
2734
عنوان

تجربه های سزارین و طبیعی لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1517 بازدید | 188 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین استاتر زایمان طبیعی خیلی بهتره , 

ولی تجربه خودمو بهت میگم ایینکه اگ خودت لاغری, بچت درشت نیست, لگنت خوبه راحت زایمان میکنی , 

من خودم چاق بودم بچم درشت بود ب سختی زاییدم ولی دوستام همه مثل آب خوردن زایمان کردن , اصلا تصورم از زایمان یچیز دیگ بود

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
2731
اما دکترای همین زمونه پیشنهادطبیعی میدن اکثرا ب خاطردرد طبیعیو نمیخوان که این درست نیس

درسته به خاطر درد وبه نظرم ی عده ام حس میکنن باکلاسیه سزارین(ب کسی برنخوره)

ک اون دردم هزارن روش الان برای کاهش خیلی زیادش هست

فاصله سز اولی و دومی چقدر بود؟

پنج سال 

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.
2740
درسته ولی متاسفانه بعضیا قانع نمیشن 

من تموم تلاشمو تو این سایت کردم واسه این قضیه 

و این چند روز واسه کرونا 

همیشه چیزایی ک درست بودو گفتم

ولی همیشه ی عده جبهه میگیرین

ببین ینی من ازونایی بودم ک شدیدا گیر کرده بودم بین طبیعی و سزارین...چون برا طبیعی هم اوکی بودم...برا ...

منم از همون اول ب خدا سپردم واقعا، خدا رو شکر ک راحت زایمان کردی عزیزم، پیاده روی و ورزش هم داشتی؟ 

ن فرقی نمیکنه  منتهی کلا سیستم تناسلی هنه ادما شبیه هم نیست کلا لابیا ها و...فرق میکنه اون عمل ...

اگه اینجوریه ک میگی ایا فرقی بین یک دختر باکره ک برای اولین بار رابطه داره با یه زن ک چندسال از زندگی مشترکش میگذره نیست .اگه فرق نیست چرا اولین بار تنگ هست و دفعه های بعد راحتتر و گشاد تر .فک کن یه بچه دو سه کیلویی درمیاد بیرون هیچ فرقی نمیکنه ؟البته بهتره اقایون این سوال و جواب بدن تا ما.

2706