2737
2734
عنوان

بدترین حرفی که مادرشوهرتون زد بهتون چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3960 بازدید | 131 پست
جواب خوبی رو با خوبی بده اون به کنار اما نذار بهت زور هم بگن از الان شروع کن به همسرتم نگو خودت قشنگ ...

وای اره گل گفتی...خونه مادرشوهرم منوجاریم کلا همه کار میکنیم انگار ما زن اون خونه ایم فقط ما میدونیم چی کجاس و مهمون میاد ما میریم کمک و همه چی خلاصه...بعد اونروز پدرشوهرم میگه عروس هرچی باشه بازم دختر ب داد آدم میرسه ..وای من انقد حرص خوردما.دیگه بعد اون زیاد نمیرم و رفتنی ام کارنمیکنم..کاری ام بکنم ب شوخی میگم من فلان کارو کردما چ خوب شده

واااااااای چقد زووور داره تحمل کردنش ،تو جوابشو نمیدی؟

دوسال سکوت کردم پارسال دم عید بارداری خارج از رحم داشتم موقعی که از بیمارستان مرخص میشدم میخواست منو بسوزونه  حال روحیم داغون بود برگشت گف اع فک کردم بچه تو بغلته داری میایی

داغون شدم 

چن روز بعد اومد خونه مادرم عیادت دختراش هم تا هفت هشت روز نیومده بودن عیادتم منم ازهمه چی ناراحت بودم چند ماه قبلشم پدرشوهرم با شوهرم دعواش شده بود به شوهرم فحش ناموس داده بود ینی به من  

ومادرشوهرم جای اینکه سعی کنه ازشوهرش بخواد ازمن عذرخواهی منه بدتر اتیش بیار معرکه شده بود که کامل بامن قطع ارتباط کنن 

کلی حرف زدم‌بهش وگغتم‌توشصت ساله ت خودتو بامن مقایسه میکنی انکارمن هووت هستم .گفتم‌توبدترین مادرشوهر دنیایی منو‌خیلی اذیت کردی تموم کارای زشت ش رو جلو خانواده م گفتم

اونم خیلی حرفا بهم گفتا تا چن روز بهم زنگ‌میزد میگف میخوام پدرتو‌دربیارم باید قطع نکنی تا جوابتو‌بدم منم هی قطع میکردم بلکه‌حرفاش تو‌دلش بمونه🤣🤣🤣

اخرش گفتم‌دست از سر من‌بر دار والا میشم‌لنگه‌خودتون بددهو وبهت فحش میدم

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی زایمان کردم تپش قلب گرفتم چند روز بعد زایمان حالم بد شد مادر شوهرم اومده بود خونم دید حالم بده جا یه لیوان اب دستم بده گفت پدرشوهر خدابیامرز منم تپش قلب داشت یه روزم حالش مثل الان تو شد افتاد مرد نه یه دور از جون نه چیزی فرداشم پدر شوهرم اومد بهش گفتم بابا پله سه طبقه بالا پایین رفتن اذیتم میکنه تپش قلب میگیرم گفت مشکل تو پله نیست بهتره بری چربیاتو اب کنی واقعا زخم زبون زدناشون ادم داغون میکنه

وای اره گل گفتی...خونه مادرشوهرم منوجاریم کلا همه کار میکنیم انگار ما زن اون خونه ایم فقط ما میدونیم ...

دیدی گفتم،من خودم اگ فقط خودم خونه مادرشوهرم باشم کار میکنم کار هم ک میگم در حد انداختن سفره و جمع کردنشو شستن ظرفا اما اگ دختراش باشن نه من میشینم ،با خودم میگم برا اینا عروسی گرفته برا شوهر اینا خرید عروسی کرده برا من یه جورابم نخریده همینا کار کنن واسش

2728
پدرشوهرم منم عالیه خداییش اما دهن بین همسر و دختراشه ،اونا نذاشتن برا عروسیمون خرج کنه از اون نظر هن ...

پدرشوهر من حرف حرف خودشه مثلا میخواستیم واسه عروسی تالار انتخاب کنیم مستقیم مارو برد یجا غذااینا انتخاب کردن گفت همینجا خوبه؟منم بی تفاوت گفتم چی بگم بعد قرارداد بستن...حالا خداییش خیلی خوب بود همه چیش ولی خب من دلم یچیز دیگه میخواس..یا مادرشوهرم تو خرید هی نظرشو تحمیل میکرد میگفتم دوس ندارم میگفت سلیقه نداری..دیگه آخر ب شوهرم گفتم مامانت نیاد..اونم ک ماشالا زرنگ اصلا نمیذاشت تنها بریم هی ی بهونه میاورد مجبور بودیم ببریمش یا خودمون نریم..تو این چیزا خیلی اذیتم کرد حلالش نمبکنم

2738

گو نخور😑😑😑یبار گفت قهر کردم اومد اشتی خخخخ 

ولی خیلی میگ از این چیزا خیلی فرهنگشون پاییینه😒😒😒

میگ مزد زنو هم بزنه باید صبور باشه از الان داره ب شوهرم یاد میده هی طرفه خودش میکشه اهههه ازش بدم میاد

من پسوریازیس دارم بهم گف نکنه سرطان پوست داری بیا تا ببریمت دکتر  بعد خودش چی یه بچه سی پی عق ...

شوهر منم داره، چجوری کنترلش میکنی؟ خیلی اذیت کننده‌ست

همیشه داره دست و پاشو میخارونه و زخم میشه، سرشم خیلی بخاطرش شوره میزنه طفلی😞

مهربون باشیم✨

گفت بابات یا پدر بزرگت زمین بدن، پسرم خونه بسازه!

برو طبقه بالا خونه بابات زندگی کن تا خونه جور بشه!

جهازتو بگیر زودتر خودت و پسرم اذیت میشین!

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
دوسال سکوت کردم پارسال دم عید بارداری خارج از رحم داشتم موقعی که از بیمارستان مرخص میشدم میخواست منو ...

واااای عزیزم خیلی ناراحت شدم با چ زبون نفهمایی طرف هستی ،خودتو اذیت نکن هرکی تاوان کاره خودشو پس میده ،

دیدی گفتم،من خودم اگ فقط خودم خونه مادرشوهرم باشم کار میکنم کار هم ک میگم در حد انداختن سفره و جمع ک ...

خوشبحالت ک میتونی...من ی خواهرشوهر دارم اونم کلا درحال استراحته...مادرشوهرمم میره میگرده میاد میگه وای پام چلاغ شدم مجبورم من کارکنم..فکرکنم اولین بار رفتم خونشون گفتم کاری دارید کمک کنم یهو گفت همه چی تو یخچال هست هرچی دوس داری شام درست کن😱من هنگ بودم

2706