2733
2734
عنوان

پودر موبر درست کردم نشد که نشد😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 928 بازدید | 51 پست
خشک خشک بود .اره ضخیم هست والله خیلی هم موند 

من با اب جوش درست میکنم شلم نباید درست کنی واقعا دبی بهترین مارک من بقدری پرمو بودم الآن  خیلی کم شده درست کن یواش یواش یاد میگیری سعی کن تا سرد نشده بزنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره میگن ضد سرطان  جدا از اون چیزی ک من خودم ازش دیدم بدنم سفید تر شد و موهام نازک تر

منم نوره خیلی شنیدم ولی استفاده نکردم بوش خیلی زیاده؟؟؟ یا مثل این پاکتی میوه ای هاس بوش

خدایا شکرت که امسال شروع سال های خوب زندگیم بود همونی که دوست داشتم خدایا شکرت بخاطر سلامتی و ارامش اسایش زندگیم خدایا شکرت بخاطر سلامتی همسرم و موفقیت کارش خدایا شکررررت ....🌈🌱🌹🙏❤️میشه برای خونه دار شدنم صلوات بفرستید🏡🏡🏡
2728
فقط موقع زدن حتتتماااااا مراقب ناخونات باش  نزاری پودری ک با آب قاطی کردی رو ناخونات بمونه افف ...

به  خوب نکته ای اشاره کردی افرین یعنی نابود میکنه

خدایا شکرت که امسال شروع سال های خوب زندگیم بود همونی که دوست داشتم خدایا شکرت بخاطر سلامتی و ارامش اسایش زندگیم خدایا شکرت بخاطر سلامتی همسرم و موفقیت کارش خدایا شکررررت ....🌈🌱🌹🙏❤️میشه برای خونه دار شدنم صلوات بفرستید🏡🏡🏡
غلیظ باید درست کرد  قشنگ هم رو پوستت ماساژ بده به خورد موها بره برای برداشتن هم کاردک استفاده ...

پودر سنتی خیلی بو داره چطوری تو حمام آپارتمان میزارید  من سنتی دوست دارم ولی وقتی میزارم خانواده اعتراض شدید میکنن

بله خلاف جهت  نه زیر پوستی نمیشه  البته من میزارم کامل بیرون بیاد موها بعد دوباره میزنم ...

خیر ببینی .فقط دوست داشتم پاها و دستم هم برمیداشت.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 
2740
منم نوره خیلی شنیدم ولی استفاده نکردم بوش خیلی زیاده؟؟؟ یا مثل این پاکتی میوه ای هاس بوش

من الان ۳ سال مداوم دارم استفاده میکنم واقعا بوش برام عادی شده برا من انگارآب بریزی روگچ

اما وقتایی که خواهرم خونم باشه میفهمه میگه بو گند میاد 😂😂😂

رسید روزهایی که حتی شبهاش هم.روشنه👍
من الان ۳ سال مداوم دارم استفاده میکنم واقعا بوش برام عادی شده برا من انگارآب بریزی روگچ اما وقتایی ...

😂😂😀چند  تومن میگیری؟؟

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 
خیر ببینی .فقط دوست داشتم پاها و دستم هم برمیداشت.

چند بار امتحان کن با پودر های مختلف حتما جواب میگیری 

موقع قاطی کردن باید شبیه ماست باشه غلظتش یکم سفت تر 

منم اوایل اینجوری بودم همش تیکه تیکه کنده میشد اصلا بلد نبودم انقدر امتحان کردم تا یاد گرفتم 

👌غلظت مثل ماست یکم سفت تر 

👌با آب داغ

👌لایه ی ضخیم روی موها قشنگ بپوشونه

👌با کاردک جمع کن 

😂😂😀چند  تومن میگیری؟؟

قبلا کیلویی ۱۶ بود الان شده ۲۶ اینا 

من یک کیلو میگیرم برا ۳ بار 

بعضی عطاری هام خودشون بسته بندی کردن همین سنتی هارو تو بسته های کوچیک میفروشن 

2706