2703
2553

برای بار اول پودر موبر گرفتم همسرم گفت من بلدم تو سربازی درست کردم چند بار یکم آب ولرم حموم ریخت توش داد بهم.من زدم ببخشبد زیر بغل رو باز خوب تمیز شد .ولی ساق  پاها اصلااااا دست هم  یه تیکش رو تمیز کرد.قسمت رون هم یکم تمیز کرد.اشتباه کجا بوده😐بعد اینکه از ته بر میداره یا مثل مال من یکم نیش میمونه توش؟؟برای پاک کردن موها باید از کاردک استفاده میکردم؟؟ببخشبد سوالام زیاده منم پر مو.مارکش دپی بود

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عزیزم موادت خیلی  شل و ابکی نشه تقریبا سفت

بعد هر جاهم ک میزاری صبر کن که خشک بشه بعد با کاردک از پوستت جداش کن

شوهرعزیزم خیلے دوست دارم و در ڪنارت براے آینده خوبمون وخوشبختیمون میجنگم💞

پوست باید خشک خشک باشه .چون پر مویی احتمالا موهات ضخیمم هست یکم بیشتر بزار بمونه وقتی که کامل خشک شد با حرکت دورانی دست خمیرو پاک کن اگه دیدی پاک میشه موها ادامه بده اگه نه بزار باز بمونه بعدم برو زیر اب بازم با دست موهارو در بیار

2714

غلیظ باید درست کرد 

قشنگ هم رو پوستت ماساژ بده به خورد موها بره

برای برداشتن هم کاردک استفاده میکتم

من از پودر سنتی استفاده میکنم عالیه 

منم پر موئم از این بسته بندی ها اصلا نمیبرد 

رسید روزهایی که حتی شبهاش هم.روشنه👍
پوست باید خشک خشک باشه .چون پر مویی احتمالا موهات ضخیمم هست یکم بیشتر بزار بمونه وقتی که کامل خشک شد ...

خشک خشک بود .اره ضخیم هست والله خیلی هم موند 

غلیظ باید درست کرد  قشنگ هم رو پوستت ماساژ بده به خورد موها بره برای برداشتن هم کاردک استفاده ...

آخه اونا  که خیلییی بو داره تو آپارتمان

بدنت نباید خیس باشه با آبگرم باید درست بشه مثل خمیر شل باشه اثر نمیکنه 7دقیقه بمونه لایه نازک نکش دیدی موها یکم حالت چروکیده شدن بشور در ضمن حداقل باید یکسانت مو باشه 12روز نزده باشی 

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
2706