2737
2734
عنوان

با این قوم شوهر چه کتم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1420 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره تازه گواهینامه گرفته محسن هم میدونست این زیاد بلد نیس

عزیزم کسی که تازه گواهینامه میگیره نباید ماشین صفربخره اول یه معمولی سوارمیشه تا مهارتش بیشتربشه

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
2728

ماشینتون اتومات نیست؟؟؟؟

احتمالا اگه اتوماته به این خاطره که شوهرت نتونسته خوب کنترلش کنه

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
اره تازه گواهینامه گرفته محسن هم میدونست این زیاد بلد نیس

عزیزم ربطی به محسن نداره شوهرت تو آینه نگاه نکرده ببینه ماشین بغلش تا مانع چقد فاصله داره ...مالیده ماشینو تو آینه نگاه میکرد اینجور نمیشد 

استارتر شوهر خواهرتم مقصر بوده میدونسته شوهرت تازه کار هست ار عمد میخواسته ماشینو داغون کنه،

اره چون اصلا فرداش یه زنگ نزد بگه میخوای چیکار کنی صافکاری بری ...

ما تاحالا ماشین نداشتیم میدونست هیچی بلد نیستیم

2738

عزیزم تو دخالت نکن بذار شوهرت باهاشون برخورد کنه فقط به شوهرت بگو نباید حرف فلانی رو گوش میکردی

حرف و سخن نشخوار آدمیزاده دهن آدم زنده به علامت حیات دائم باید بجنبه یا با خوردن یا با حرف مفت👍👍👍👍👍

گلم آدمی ک رانندگیش بده نباید صفر بندازه زیر پاش ، الانم شده دیگه تقصیر اون آقا نیست باید شوهرت دوسه بار بمالونه در و دیوار تا یاد بگیره،  بهرحال این روالشه

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 
اره چون اصلا فرداش یه زنگ نزد بگه میخوای چیکار کنی صافکاری بری ... ما تاحالا ماشین نداشتیم میدونست ...

اشکال نداره ، به شوهرت بگو تو رانندگی کاری که درسته انجام بده به حرف بقیه گوش نده،