2733
2739
عنوان

با این قوم شوهر چه کتم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1420 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هرجور فكر ميكنم تو پارك كردن بايد جلو يا عقب آسيب ببينه نه بغل ماشين. بعدم شوهرت بي احتياطي كرده بايد بيشتر دقت ميكرد

خدای مهربونم ممنونم که منو به آرزوم رسوندی. میدونم که بقیه کاراهم خودت درست میکنی واسم و هوامو داری🙏😍

ببخشید ها ولی بگو شوهرتون یه دور دیگه گواهینامه بگیره

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2740

بنظر من که اصلا مسئله ای نبود که بخاطرش محمد بیاد بگه محسن گفته و شمام بری به مادرشوهرتون بگی و اونم خیتت کنه 

درو میشه عوض کرد ولی خاطره بدو نه

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  

من آدم نفهمدیدم که ای اصرار میکنه ولی مهم اینه ما کار خودمون انجام بدیم یاد پارسال افتادم مادرشوهرم اومد دم خونمون شوهرم خواب بود از خواب بیدارش کرد گفت همین الان منو برسون گفت باشه ده دقیقه بشین میبرمت چشام خوابن..

باز گفت پس خودم میرم یا منو ببر اونم قشنگ با چشم خواب آلود برد تصادف کرده بود از من قائم کرده بود ک نگم تقصیر مادرته تاریخ جریمه رو دیدم فهمیدم..

منم نامحسوس ب مادرشوهرم گفتم والا...

خب عقلت برسه طرف چشاش خواب خوابن شاید رفت تصادف کرد مُرد

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید