2737
2734
عنوان

روزتون رو چ جور میگذرونید

391 بازدید | 35 پست

خودتون جای من بزارید ...هیچ دوست ورفیقی ندارم ...فقط یکی اونم چت ...

همشم تو خونم ..

فمیل هم نداریم 

حس میکنم افسرده شدم 

همش خواب ..خونه ..سکوت ...حتی یک هفتس تلویزیون روشن نکردم 

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خو برو بیرون چرا خونه نشین شدی

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2738

وقتی بیکارم دسر کیک  چرت و پرت درس میکنم مشغول میشم یا خونه رو پامیشم تمییز میکنم خلاصه یه کاری پیدا میکنم دوس دارم از صبح سرپا باشم جنب و جوش کنم تا شب

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
دخترم همش بغلمه و نق میزنه مدام یا در حال کار خونه م یا شیر دادن و غذا درست کردن براش گاهی حتی وقت ن ...

اینا درسته منم همینکارها رو انجام میدم

ولی بی‌انگیزه و ناامید و بی‌انرژی و افسرده کارهام رو انجام میدم. اصلا حال و حوصله هیچ‌کاری ندارم 

2706