2737
2734
عنوان

طول سرویکس

180 بازدید | 23 پست

سلام خانوما.من هفته 12طول سرویکسم 30میلیمتر بود تو سونو ان تی.دوقولو باردارم.خیلیارو شنیدم بعد یه مدت با استراحت بالارفته؟به نظرتون چه جوری باید استراحت کنیم به غیراز سرکلاژ چه جور طولشو ببریم بالاتر؟ممنون 

منم دکترم گفت تا انومالی اثولا بالا میره با استراحت ولی اگه انومالی پایین باشه باید سرکلاژ بشید 

استراحت یعنی پله توالت فرنگی کار سنگین

لطفا واسه تحقق رویاهام یه صلوات بفرستید❤❤❤

استراحت مطلق

شیاف استفاده کنین

ولی دوقلو ب اسونی بالا نمیره

حتماااااسرکلاژ کن

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم دکترم گفت تا انومالی اثولا بالا میره با استراحت ولی اگه انومالی پایین باشه باید سرکلاژ بشید  ...

اهان.گلم منم از اول بارداریم استراحت میکنم و دستشویی فرنگی میرم.پله ام استفاده نمیکنم.کارم نمیکنم.فقط مطب دکترم طبقه اوله پله داره ولی پله هاش کم و راحته.احتمال داره طول سرویکسم بره بالاتر تا انومالی؟

2731
استراحت مطلق شیاف استفاده کنین ولی دوقلو ب اسونی بالا نمیره حتماااااسرکلاژ کن

جدی؟ دکترمو دوشنبه میبینم ببینم نظرش درمورد سونوم چیه.شوهرم میگه سرکلاژ برای بچه ها خطرداره چون بیهوش میشی رو مغزشون اثرمیزاره.شیاف میزارم هرشب 

جدی؟ دکترمو دوشنبه میبینم ببینم نظرش درمورد سونوم چیه.شوهرم میگه سرکلاژ برای بچه ها خطرداره چون بیهو ...

هرچی دکترت بگه ممکنه تاانومالی مطلقااستراحتت بده

عزیزم ب این راحتیام نیس!اگ سرکلاژنکنی خطرداره خیلی...مخصوصاچون دوقلوان واز۱۲ هفته اینقدشدی

من دوستم اینطوربود بنده خدا

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
هرچی دکترت بگه ممکنه تاانومالی مطلقااستراحتت بده عزیزم ب این راحتیام نیس!اگ سرکلاژنکنی خطرداره خ ...

تازه 3قولوبودم طول سرویکسم 30بود.چندروز پیش قل اولمو حذف کردن.دوستت سرکلاژ کرد به موقع زایمان کرد عزيزم؟ چه جوریه از بعضیا یهو بالا میره؟

تازه 3قولوبودم طول سرویکسم 30بود.چندروز پیش قل اولمو حذف کردن.دوستت سرکلاژ کرد به موقع زایمان کرد عز ...

والا نمیدونم 

دوقلوسنگینتره خب 

دوستم ۳۴ بود

اومد کار خونه انجام داد

بعد چندوقت شد۲۸!!!!چون دوقلو بود وازوقتش گذشته بود سرکلاژش نکردن

و استراحت مطلق شد درحدی ک لگن براش میذاشتن فیط ازین پهلو ب اون پهلومیشد امپول شیاف استفاده میکرد

دهانه رحمش باشد بعد ی مدت

بزور تا۳۴هفته موندن بچه هاش

بعدم زایمان کرد

خداروشکر الان بچه هاش خوبن ولی خب سختی بسیارررزیادی کشید

من خودم ب خودم استراحتم دادم بیشترازچیزی ک دکترم داد

با طول ۳۵_۳۶توی ۳۱ هفته این حدودا دهانه رحمم بازشده و مطلقا استراحت شدم!

براهمینه میگم ب این اسونی و راحتیا نیس ک شوهرتون میگن.حالا بازم هرچی دکترتون صلاح بدونه

من از ۶ ماهگی امپول پرولوتون میزنم چون درد دارم

شیافم ازاول بارداریم تا یکی دوهفته پیش

2738
والا نمیدونم  دوقلوسنگینتره خب  دوستم ۳۴ بود اومد کار خونه انجام داد بعد چندوقت شد۲۸!! ...

اصلاحیه:دهانه رحمش بازشد بعد ی مدت

اینارو نگفتم بترسیا دوستم

فقط میگم حواستو جمع کنی

چون من کشیدم 

والا نمیدونم  دوقلوسنگینتره خب  دوستم ۳۴ بود اومد کار خونه انجام داد بعد چندوقت شد۲۸!! ...

درست میگی عزیزم.پس حتما به دکترم بگم سرکلاژم کنه.سرکلاژ کنیم دیگه مشکل برطرف میشه؟

تاقبل از۱۸ هفته سرکلاژ انجام میشه درضمن بیهوشی نداره فقط یه مقداربیحست میکنن اونم نه درحد عملای دیگه فقط اونقدری که حین عمل متوجه نشی بعدشم دوهفته استراحت مطلقی 

خداجونم عاشقتم 
درست میگی عزیزم.پس حتما به دکترم بگم سرکلاژم کنه.سرکلاژ کنیم دیگه مشکل برطرف میشه؟

ان شاالله عزیزم

فقط ببخشید عزیزم تا هفته چند سرکلاژ انجام میدن؟من الان هفته 13هستم

تا ۱۸ ی وقتا۱۹ و۲۰ ولی ریسکه

2706