2733
2739
عنوان

وای خدا کاش بتونم....

394 بازدید | 11 پست

کاش بتونم تا خود عید نت گوشیمو خاموش کنم و در کمال بیخبری زندگی کنم اخه چ خبره ی روز میگن کرونا خطرناکه اون یکی میاد میگه بیخطره میگن ی پروعسور چینی گفتی لیمو بخورید بعد میگن پروفسور سمیعی گفتن نههههه لیمو مضره بعد میگن پروفسور سمیعی اصلا عضو هیچ شبکه ای نیس بعد میگن ماسک نیس گرونه بعد میگن یر کوچه ما فت و فراوونه حالا هم ک استاد😠بسه هر چی شنیدیم باور نکنیم و پخشش نکنیم من ک رفتم شمام برید خودتون با خونه تکونی سرگرم کنید 

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم مراقب باش و بسپر بخدا

هرلحظه ممکنه تو بدن هرکدوممون مریضی باشه و خودمون بیخبر باشیم

ممکنه فردا مرگ ناگهانی سراغمون بیاد و ندونیم

پس تا زنده ای زندگی کن

تیکر لاغری⏰ وزن شروع: ۸۷💙 وزن کنونی: ۷۶.۲💖 وزنم در آغازسال ۹۹: ۷۴.۵💚 وزنم در تولد ۳۵ سالگیم: ۶۷💛 وزنم تا پایان تابستان: ۶۱ 💜
من هنوز نفهمیدم چرا نباید پرتقال بخوریم

نباید بخوریم؟؟؟؟ من ک شنیدم تا میتونید بخورید ویتامین سی داره

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
2740
اره والا تو همین نی نی سایت گفته بودن نخورید 

چی بگم از صب هر کی یه چی میگه 

کاش امسال زودتر تموم شه

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
اخ خدا من چی بگم ک شوهرم پرستاره و در معرض بیماریه از استرس مردم 😭😭😭

اتفاقا بدن اونا مقاوم تره

چون زیاد در جریان این چیزا هستن

نگران نباش

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
اخ خدا من چی بگم ک شوهرم پرستاره و در معرض بیماریه از استرس مردم 😭😭😭

توکل ب خدا همسر شما کارشون کمک ب افراد بیماره مطمن باش خدا مراقبشون هست...ایشون در محیطی کار میکنن ک بیشتر در معرض الودگیه پس حتما سیستم ایمنی بدنشون قویتره خواهر شوهر منم تو بیمارستان کار میکنن و هر انفولانزایی ک میاد خدا رو شکر اصلا مبتلا نمیشن چون بدنش ایمینش بالاس

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد