2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من رشته ام ازمایشگاهی ولی مهد دارم و باز لیسانس روانشناسی بخاطر علاقه بکارم گرفتم  وعاشق رشته ...

ببخشید میشه بپرسم درامد مهد چقدره؟

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
ببخشید میشه بپرسم درامد مهد چقدره؟

واقعا بخوام بگم واسه من عالی و خدا روشکر خیلی موفق بودم و تو استان جز مهدهای برترم 

ولی دلم همش با رشته اولم و میخوام انشاالله باز کنکور بدم 

2738
واقعا بخوام بگم واسه من عالی و خدا روشکر خیلی موفق بودم و تو استان جز مهدهای برترم  ولی دلم هم ...

میشه حدودا بگید در امدش چقدره ؟ 

اخه من تو فکرش هستم ، 

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
[QUOTE=125237094]میشه حدودا بگید در امدش چقدره ؟  اخه من تو فکرش هستم ، شهرستان هستم[/QUO عزیز ...

هیچکدوم ، فعلا اصلا نرفتم 

فقط دوست دارم بدونم درامدش چقدره 

هیچکدوم ، فعلا اصلا نرفتم  فقط دوست دارم بدونم درامدش چقدره

اگه از بهزیستی بتونی بگیری خیلی بهتره، درامدش بستگی به تعداد نواموزهات داره و منطقه ای انتخاب میکنی، واسه من عالی شد ولی خوب از همکارام هستن فقط میتونن حقوق مربیها رو بدن و اصلا چیزی نمیمونه

اگه از بهزیستی بتونی بگیری خیلی بهتره، درامدش بستگی به تعداد نواموزهات داره و منطقه ای انتخاب میکنی، ...

مرسی عزیزم ممنونم