2733
2734
عنوان

عشقن اين ني ني يارا

92 بازدید | 12 پست

خدايي هيچوقت بنده خدا ها رو اين مسئولين تو ارامش نميزارن يا بايد تاپيك بنزين بتركونن يا انتخابات يا كرونا خداروشكر مسئولين انقدر آپشن ريختن تو كشور أوقات استراحت نداشتن برا بنده خدا ها خدا قوت

مخصوصا ایشون

@نی_نی_یار_5   ❤🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بد جنس صداش كرد بتركونتم😂

😂😂😂ن بابا ازش تشکر کردی کاریت نداره🤪🍭😂

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

اخییی عزیزم!!!!!!!

شما چند سال پیشا اینجا نبودی ببینی چه خبر بود.....

به پاس اون شب ها الان باید بی وقفه کار کنن!!!!!!

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
2738
يعني چي؟؟؟

قضیه ف ی لت ر شدن سایت رو نمیدونی؟؟؟!!!!

یه سایت معروف ازش شکایت کرد؟؟؟!!!

جو‌خاصی به اینجا حاکم بود!!!!!

البته الانشم زیاد جالب نیست......

ولی اونموقع افتضاح بود.......

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...!