2733
2734

بچه ها من اینستا ندارم.بعد چند وقتی یه پیامهایی بالای صفحه گوشیم میاد مثلا یکی از اینستا می فرسته درخواست دوستی مو قبول کن کارت دارم.بعد خانومم هست...من میزنم رو پاسخ ولی نمیشه ..این چجوریه

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
منم اینستا ندارم شوهرم داره چند وقت پیش نگاه میکردم دیدم ی چندتا دختر بودن که نوشته بود شما رو دنبال ...

ن فک نکنم.مال شوهر منم بود

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا جواب منم بدین میخوام ی کلیپ از اینستا رو ذخیره کنم تو گالری  چیکارکنم با اجازه اسی😊

بزن روی سه نقطه کپی لینک بعد برو تلگرام واسه خودت توی سیو مسیج بفرستش بعد دانلود کن

راه دیگه شم اینه insta save نصب کنی از گوگل پلی ولی من نصب نکردم

بزن روی سه نقطه کپی لینک بعد برو تلگرام واسه خودت توی سیو مسیج بفرستش بعد دانلود کن راه دیگه شم این ...

ممنون عزیزم.میشه بگی چطوری عکس بذارم رو پروف اینستا؟ببخشیدا چطوری عکس میذارن ک ی عکس دیگه میبینی وقتی میزنی رو عکس ی عکس یا کلیپ دیگه میاد بالا😊

ممنون عزیزم.میشه بگی چطوری عکس بذارم رو پروف اینستا؟ببخشیدا چطوری عکس میذارن ک ی عکس دیگه میبینی وقت ...

اون قسمت صورتی عکس یه ادمک هست که میره قسمت پیج خودت که پستات رو گذاشتی و پیج خودتو میبینی روی Edit Profile کلیک میکنی Change profile photo  رو میزنی عکستو عوض میکنی

برای استوری گذاشتن هم میتونی فیلم رو که داخل گالری ذخیره کردی بزنی اشتراک گذاری بعد که نرم افزارا بالا اومدن بزن روی استوری اینستاگرام 

یه راه دیگه شم اینه که قسمت آبی روی عکست یه به اضافه هست میزنی روش از گالریت انتخاب میکنی استوری میذاری

ممنون عزیزم.میشه بگی چطوری عکس بذارم رو پروف اینستا؟ببخشیدا چطوری عکس میذارن ک ی عکس دیگه میبینی وقت ...

برای پست گذاشتن توی اینستاگرام هم مثل همون مراحل استوری گذاشتن ولی ایندفعه روی فید کلیک میکنید یا از طریق به علاوه بین قلب و ذره بین پایین صفحه از گالری انتخاب میکنی پست میذاری

استوری فقط ۲۴ می مونه پست دیگه دائم هست توی پیجت مگر اینکه خودت حذفش کنی

2706