2777
2789
منم با اینکه پول زیادی نبود اما آدم ضایع میشه جلو شوهرش ک گول خورده دیگه روم نمیشه برم خرید امسال ن ...

حالا اینو ولش کن خرید نتی میخوای لباس بخری 

من کانال دارم ازش خیلی خرید کردم واسه عروسی و اینا که میخواستم برم خیلی مطمئن هست با ادمینش دوست هستم خواستی بگو بدم از اونجا خرید کنی فقط جنساشونو حواست باشه خواستی از خودم بپرس آنقدر که خرید اینترنتی کردم همه جنسارو یاد گرفتم چی به چیه 

کانال زیاد دارم واسه همه چی شما بگو من لینک بدم😅😅😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه دیگه توبه😂

ینی من خیلی پررو هستم که بعد این اتفاق یه شومیز و یه مانتو و دوتا روسری سفارش دادم برام بیارن

تازه برای روز پدر هم نزدیک ۲۰۰ خرج کردم سفارش اینترنتی

به نظرت من خیلی پررو ام نه؟؟😅😅😅

ینی من خیلی پررو هستم که بعد این اتفاق یه شومیز و یه مانتو و دوتا روسری سفارش دادم برام بیارن تازه ...

اخه شوهرم بهم گفت دیگه اینترنتی سفارش نده واسه همین دیگه میترسم اگه باز همچین چیزی پیش بیاد بگه مگه من نگفتم سفارش ندی 

بابا خیلی کارشون حساب شدس اصاا تابلو نیستن ک کلاهبرداره دو روز طول کشید تا ثبت سفارش کردن نمیدونم ...

آره ادمین حسابداری دارن مثلا خیلی سرشون شلوغه دیر به دیر ج میدن من به هیچی شک نکردم تازه جشنواره گذاشته بالای ۴ ملیون خرید ۶۰۰ تخفیف میدیم و تمدید می‌کنه و ....

اصلا آدم شک نمیکنه لعنت بهشون

آره واقعا

ولی آدم تعجب میکنه چطور تو روز روشن کلاهبرداری میکنن هیچکی کارشون نداره اخه من نزدیک یک ساله این کانالو دارم اصلا باورم نمیشد میگفتم مگه امکان داره یکی یک سال کلاهبرداری کنه و هیچکی جلوشو نگیره

اخه شوهرم بهم گفت دیگه اینترنتی سفارش نده واسه همین دیگه میترسم اگه باز همچین چیزی پیش بیاد بگه مگه ...

اشکال نداره برو بیرون چیزای قشنگ هم پیدا می‌کنی من سر تا پا نتی خرید کردم راضی بودم ولی اگه خواستی تو پیام رسان ایتا یه گالری ملیکا هست یکی هم گالری پرستو 

اینا هم قیمتاشون مناسبه هم جنساشون خوبه الان آبجیم بغلمه بلند شدم عکس مانتو رو برات میزارم 

جنسش مازراتی ۲۰۰ خریدم

جدیدا هم یه دونه خریدم ۱۷۰ اسکاچی برای کلاس و اینا

آره واقعا ولی آدم تعجب میکنه چطور تو روز روشن کلاهبرداری میکنن هیچکی کارشون نداره اخه من نزدیک یک س ...

دقیقا منم اولین پیام رو دیدم گفتم اگه کلاهبرداری باشه باید جمعش میگرن تا الان ولی ...

2801