2737
2739
عنوان

اوناییکه بچه سه سال دارین ..

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 39 پست
کارات و با بازی باهاش انجام بده مثل ظرف شستن تمیز کردن خونه مرتب کرذن خونه با بازی شریکش کن توی کا ...

بچه ها لذت نمیبرن که

من بچمو موقع اشپزی گذاشتم کنارم

گفتم هم سرگرم میشه هم غذامو درست میکنم

یعنی دیوونم‌کرد میرفت میومد میگفت غذا

هرچی هم میدادم میگفت نه اینکه اینجاس

غذایی که اماده نبودو میخاس

این کارو میکنم ولی مثلاجارورومیذاره ولی تاپامومیذارم آشپزخونه هیچ جوره نمیتونم راضیش کنم جیغ میزنه ف ...

بذارش رو اپن بشینه. ظرفای اسباب بازیش رو با یه سری مواد غذایی بذار جلوش همزمان باهات برای عروسکاش غذا درست کنه. من این کارو زیاد انجام دادم. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال من دوقلو ان. به من نمیگن بیا بازی کنیم باهم بازی میکنن.. ولی خیلی دعوا میکنن باید هواسم باشه موی ...

وای ولی دعواهم کنن خوبه هابازآشتی میکنن باهم بازی میکنن😍.....دخترن یاپسر؟

فقط خدا
مثل پسر منه همش میگه‌بیا بازی کنیم ولی وقتاییم ک خستم بهش میگم میزاره بخابم ظهرا ۲ساعتی میخابم از خس ...

حالا من چند روز پیش پری بودم خیلی حالم بد بود

براش کارتون گذاشتم گفتم ببین مامان من‌بخابم

گفت چشم

وقتی بیدار شدم تنها کاری که نکرده بود کارتون دیدن بود

هیچیه خونه سرجاش نبود

2728
2738
وای ولی دعواهم کنن خوبه هابازآشتی میکنن باهم بازی میکنن😍.....دخترن یاپسر؟

دخترن.... اشتی میکنن اما دیگه من نمیکشم انقدر که صدای جیغهاشون تو گوشمه... کاش یکیش حداقل5سال  دیرتر از یکی دیگه دنیا میومد ...دوقلو اصلا ندوست😓

بچه ها لذت نمیبرن که من بچمو موقع اشپزی گذاشتم کنارم گفتم هم سرگرم میشه هم غذامو درست میکنم یعنی ...

اعع

احه پسر من شدید عاشق کارا خونه س

لباس شیتن ظرف شستن تی کشیدن... فک کنم باید دختر میشده🙄😂

اعع احه پسر من شدید عاشق کارا خونه س لباس شیتن ظرف شستن تی کشیدن... فک کنم باید دختر میشده🙄😂

پسرمنم اصلا به ماشین بازی علاقه نداره دوست داره اشپززی کنه ظرف بشوره لباس بشوره

پسر من چهار سالشه. ۱۹۵ تا ماشین داره. انواع و اقسام. خودش میگه چکار کنم به ماشین خیلی علاقه دارم. هربارم میره بیرون یه جدید خریده اورده. منم جیغ میزنم که بسه دیگه پولا میدی همش ماشین

این هم ماشین بازی دوست داره هم کار خونه

گاهی میترسم روحیه ش زنونه بشه😕

ولی خوبه در کل

بهش میدون بده یاد بگیره

هم برای الان و اینده ش خوبه هم کمکت میشه

پسر من چهار سالشه. ۱۹۵ تا ماشین داره. انواع و اقسام. خودش میگه چکار کنم به ماشین خیلی علاقه دارم. هر ...

شاید باورت نشه من پسرم شاید 3..4تا ماشین داره ک اصلا علاقه ای بهشون نداره عروسکاشو بیشتر دوست داره و بقلشون میکنه.دوچرخه بازی هم دوست داره زیاد

2706