2737
2739
عنوان

سلام شامپو خیلی خوب معرفی کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 4650 بازدید | 65 پست

پیدا کردی منم خبر کن 

همدردیم😭😭

هد شولدرز و پرژک و برت بلاس و کلییر برای  یکی دو هفته خوب بود برام ولی دیگه انگار شوره مقاوم میشه بهش 

از بس شوره ام سنگین هست هر روز هم میشورم ولی بازم سرم زخم شده

دختر و پسر هر دو شیرین هستند ولی اینکه بچه ات سالم و صالح و مصلح باشه میشه شیرین ترین هدیه خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شامپو اورفین فارما

البته من برای ریزش مو خریدم . تو مدتی که استفاده می کردم ریزش موهام بهتر شد . دیگه نمی دونم تاثیر شامپو بود یا آمپول های تقویتی که می زدم

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2728
پیدا کردی منم خبر کن  همدردیم😭😭 هد شولدرز و پرژک و برت بلاس و کلییر برای  یکی دو هفته ...

پسوریازیس داری شما احتمالا من دارم 

وزن اولیه ۸۳ 👈وزن الان ۶۷.۷۰۰😎 هدف اولم ۶۵👈هدف آخرم60.. کالری شماری میکنم 
پیدا کردی منم خبر کن  همدردیم😭😭 هد شولدرز و پرژک و برت بلاس و کلییر برای  یکی دو هفته ...

آره من تو حموم کلی چنگ میزنم موهامو. بعد که میام بیرون تو آینه شوره ها معلومه😐😐😐😐

امضا وجود ندارد
2740

به هیچ عنوان داخل حمام چنگ نزنید با ناخن و شانه نکشید منافذ پوست باز مو را خراب میکند،ابتدا باید با آب خالی کمی سر را بشورید تا آلودگی ها ازبین روند و سپس شامپو را کف دست ریخته تا هم دما با بدن بشه سپس با کف دست به صورت دورانی ماساژ دهید و سپس آبکشی نمایید، در انتها با آب سرد شستشو دهید تا منافذ چربی سر بسته شود

آهان آره خوب اینم هس

چک کن شاید مشکل پوستی داشته باشی منم از شدت شوره زیاد حالم بده اما پرس و جو و این دکار اون دکتر رفتم فهمیدم پسوریازیس دارم یه سرچ کن در رابطه ش

وزن اولیه ۸۳ 👈وزن الان ۶۷.۷۰۰😎 هدف اولم ۶۵👈هدف آخرم60.. کالری شماری میکنم 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
پسوریازیس داری شما احتمالا من دارم 

درمان داره؟ 

من تو دوران حاملگی دکترم برام آمپول ویتامین ب ۱۲ داده بود خیلی خوب شدم ولی دوباره برگشت

دختر و پسر هر دو شیرین هستند ولی اینکه بچه ات سالم و صالح و مصلح باشه میشه شیرین ترین هدیه خدا
2706