2733
2739
عنوان

سلام شامپو خیلی خوب معرفی کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 4650 بازدید | 65 پست
یه سوال گفتی سه ساعت بزارم روغن زیتون رو سرم بمونه بعدش بیست دیقه سرکه سیب بزارم بمونه؟ 

اره اول روغن زیتون بریز کف نعلبکی با نوک انگشت به کل پوست سرت بمال . بزار بمونه رو سرت بعد سرکع سیب واب اسپری کن کف سر بزار اونم یه ربع بیست دیقه بمونه بعد حموم کن 

وزن اولیه ۸۳ 👈وزن الان ۶۷.۷۰۰😎 هدف اولم ۶۵👈هدف آخرم60.. کالری شماری میکنم 
مدیون خودتی اگه انجام ندی بخدا من ۷ ساله درگیرشم اینارو از یه کاربر تو نی نی سایت یتد گرفتم و انجام ...

اونوقت شما تا چه مدت انجام دادی جواب گرفتی؟ هنوز داری انجام میدی؟ 

امضا وجود ندارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره اول روغن زیتون بریز کف نعلبکی با نوک انگشت به کل پوست سرت بمال . بزار بمونه رو سرت بعد سرکع سیب ...

ینی نباید روغنو بشورم و سرکه رو بزنم؟ واقعا ببخشید که خ سوال میکنما

امضا وجود ندارد
ینی نباید روغنو بشورم و سرکه رو بزنم؟ واقعا ببخشید که خ سوال میکنما

نه نشور رو روغن زیتون سرکه بپاش .

2728
اونوقت شما تا چه مدت انجام دادی جواب گرفتی؟ هنوز داری انجام میدی؟ 

اره اره اصن درمان قطعی نداره پسوریازیس بهش میگن سلول سازی بیش از حد پوست . این درمانش نمیکنه کنترل میکنه من چند ماهه این روش و فهمیدم هنوزم ادامه میدم حداقل سرم تمیزه . کارای دیگه که دکتر گفته انحام دادم دوروزه باز برگشتن شوره ها ولی این نه . همون دفعه اولم کاهش بیش از حد شوره رو حس میکنی ولی چند بار که تنجام میدی قشنگ سرت پاک پاک میشه ولی مرتب هر دوسه روز یبار که حموم میخوای بکنی اینکارارو قبلش انجام بده ضرر که نداره هیچ هرکدوم از این مواد مفیدن واسه پوست چه روغن چه سرکه سیب چه گلاب