2733
2734

من تازه کلی برنامه داریم بریم گیلان ی خونه روستایی به سبک قدیم درست کنیم و عشق و حال و صفا😕

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم خانومایی که سنشون بالارفته ولی تمیز و مرتب و شیک پوشن خیلی بیشتر دوس دارم تا کسایی که بوتاکس میکنن و هزار عمل البته سلیقه شخصیه منه ولی چهره طبیعی هرچند پیرو بیشتر میپسندم

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)
2731

والا دست آدم نیست که خلقت خدا این چنینه آدم تو پیری خودله خود دیگه کم حوصله میشه .اونایی که سنشون بالا رفته اکثرا دقت کنی کم میخندن چون که بخوان نخوان پروسه پیری با تغیر هورمون همراهه مثلا دیگه ترشح هورمون شادی دوپامین کم میشه

2738
همین که یکی رو کنارت داشته باشی و مدام بهت بگه من الان با این چروک این مو سفید بیشتر حال می کنم و دو ...

😊😍

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)
همین که یکی رو کنارت داشته باشی و مدام بهت بگه من الان با این چروک این مو سفید بیشتر حال می کنم و دو ...

به فکرش باشیم نباشیم که به هرحال سن میگذره مهم روحیه شاده در هر سنی

2706