2733
2734

نه زشت نیست 

مگه اینکه منظورت خودش باشه 😶

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از من بپرس خب... 

رشتم روانشناسیه... خودمم همینکارو کردم و الان راضیم...

البته بستگی ب طرفت داره...

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
از من بپرس خب...  رشتم روانشناسیه... خودمم همینکارو کردم و الان راضیم... البته بستگی ب طرفت د ...

خب من خیلی باهاش مشاوره رفتم

ولی نمیدونه شمارشو دارم از منشی اش گرفتم

الان بهش پیام بدم؟

2738
تعریف کن

چی رو عزیزم... تو تاپیکام هست..

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
خب من خیلی باهاش مشاوره رفتم ولی نمیدونه شمارشو دارم از منشی اش گرفتم الان بهش پیام بدم؟

به پسره یا به روانشناس؟

عزیزم طرف من خودشم معلوم بود منو میخادا.. ولی بخاطر یه سری شرایط منطقی نمیتونست اعتراف کنه

می‌فهمه مگه می‌خوام بگم یه پسر دیگه 

خوب اگه بعدا بهش ابراز کنی می‌فهمه دیگه 😂

ولی در کل ایرادی نداره بهتره اینطوری بپرسی که برای ابراز علاقه کردن از طرف دختر چطور برخورد کنم و ابراز کنم که آسیب نبینم و حرف دلمو هم زده باشم 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
به پسره یا به روانشناس؟ عزیزم طرف من خودشم معلوم بود منو میخادا.. ولی بخاطر یه سری شرایط منطقی نمیت ...

می‌خوام از روانشناسه بپرسم که به پسره بگم یا نه ؟ 

می‌خوام از روانشناسه بپرسم که به پسره بگم یا نه ؟ 

خب بپرس دیگ عزیزم... خب روانشناس برا اینجور چیزاست... ولی احتمالا بگه نه 

2706