2737
2734
عنوان

عاشقانه ای برای عاشقان 🤗

146 بازدید | 20 پست

در عشق هیچ آرامشی وجود ندارد !

هرکَس که عشق را برای آرامش می‌خواهد اشتباه کرده است. حتی لحظه‌ای از عشق برای عاشق آرامِ جان نمی‌آورد که عشق سراسر هیجان شور و دلشوره است ؛ حُزنی عمیق و شوقی غریب ...

.....

بهم حق بده روزی هزار بار بگم"الهی من فدات..."!
حق بده
ببینمت و قربون صدقت برم یه عالمه...
عکساتو ببوسم و
از خدا بخوام که،بمیرم برات....
حق بده
دلم تنگه،دل بزرگ و مهربونت بشه...
خنده هاتو یادم بیادُ
بیشتر عاشقت شم...!
هرکسی توی عمرش یه سری حق و حقوق داره!
ولی من تو رو دارم...
من تو رو میخوام...
هیچیم نداشته باشم
فقط تو رو،تا همیشه میخوام....
من تو رو واسه هر چهارتا فصل میخوام...
برای رنگ و لعاب پاییز
شب های بلند زمستون
شوق و ذوق بهار
گرمای بی حد تابستون...
برای یه قرن نه!واسه هزارسال میخوام...
توی آینه تاحالا دیدی خودتو؟!
دقت کردی،چه به دل آدم میشینی؟!
چه جذابی وقتی دیونه میشی؟!
اخ که چقدر تو دلربایی...
مثل گمشده ای هستی که،
وقتی پیدات کردم
قلبم صدا میزد
خودِ خودشه...
و
آروم منِ بیقرار شدی...!
تو تنها کسی هستی،که وقتی اسممو صدا میزدی
عاشق اسمم میشدم...
وقتی حرف میزدی
من،سر از پا نمیشناختم
و خوشبخت ترین بودم
هر بار توی چشمام نگاه میکردی..‌‌.
بهم  حق بده از لحظه دیدار
زیباترین دعای روی لب هام این باشه:
"جانم فدای جان تو...”

برای همه ی عاشقا اون لحظه ای رو آرزو میکنم ک کنار عشقشون سر سفره ی عقد بَله ی با خجالتی بگن و تا آخرش ازون ب بعد بتونن با خیال راحت دستای عشقشون و بگیرن 😍

ی صلوات مهمونم کنید ک حال دلم خوب باشه ❤💛💚💙🧡💜 

این حس قسمت من نشد😔

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مال یکی دیگه شد. من خیلی زجرکشیدم خیلی😔

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
2738
دوست نداشت؟

نمیدونم . بعد بهم زدن‌ . همیشه اطرافم بود نگام میکرد هول میشد. یه بارم زنگ زد. دفعه اخر نمیدونستم اونه ج ندادم. بعد دیدم مال یکی دیگه شده😭😭😭😭😔

خیلی دلتنگم

این که نوشتی عاشق هیچ وقت آرامش نداره واقعا درسته و اینکه یک عاشق هیچی جز عشقش نمیخواد❤❤❤❤❤❤❤ 

آره .. درسته .. و تحملشم سختِ 

نمیدونم . بعد بهم زدن‌ . همیشه اطرافم بود نگام میکرد هول میشد. یه بارم زنگ زد. دفعه اخر نمیدونستم او ...

شاید درست بشه .. از کجا معلوم؟

خودتم عاشق شدی؟چون یک عاشق واقعی میتونه این متن رو درک و حس کنه❤

آره ک شدم .. ندیدی بند آخرش و چجوری نوشتم .. ؟ 😍 عاشق شدم و درکش میکنم با تک تک سلول های بدنم میفهمم این متن و 

2706