2737
2734
عنوان

خواستگارم مبلمونو پاره کرد و رفت++عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 11313 بازدید | 193 پست
میدونی بگی وحشی دقیقا کجاست؟ 🙄🙄🙄

خونشون

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
دقیقا. اینکه مبلو پاره کرده. اینکه خاستگارش شام موندن. اینکه شب خوابیدن. اینکه یه بار گفته نه ولی بل ...

واقعا چرا فکر میکنید دروغ میگم؟؟مگه چیزی بهم میرسه؟؟

تاپیکم هست موقعی که تازه مبل خریدع بودیم عکسشونو گذاشتم حتی نظر در مورد خواستگارمم تاپیک زده بودم قبلا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خداروشکر کن زن پسرش نشدی😐

میگرفت تورم  تیکه پاره می کرد 

دخترا حواستون  باشه از این ببعد خواستگار اومد جوابتون منفی بود بنشونیدشون   رو زمین😆

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2738
واقعا چرا فکر میکنید دروغ میگم؟؟مگه چیزی بهم میرسه؟؟ تاپیکم هست موقعی که تازه مبل خریدع بودیم عکسشو ...

من نگفتم دروغ میگی گفتم عجیبه. مثلا اینکه شب موندن خونتون یا زنه وحشی بازی دراورده مبلو پاره کرده خب واقعا عادی نیست و عجیبه😐 هرکی میگه عجیبه که منظورش این نیست داری دروغ میگی.فکر نکردم دروغ میگی واقعا تعجب کردم

منت نکش از غیر ؛ پَر و بال خودت باش🍃
خداروشکر کن زن پسرش نشدی😐 میگرفت تورم  تیکه پاره می کرد  دخترا حواستون  باشه از ای ...

بایدجمع کنیم مبلامونو موکت بندازیم کلا😂😂😂😂

نخووووون امضامو                                                               مگه نگفتم نخون؟حالا که خوندی لدفااا یه صلواتم بفرس برام، مرسی اه😂❤ جان جدت لایکم نکن🤕  

با مبل و چاقو و زن و خواستگاریت کاری ندارم اینکه خواستگارات شب موندن خوابیدن اینو نمیتونم به هیچ وجه هضم کنم خیلی سعی میکنماااا ولی نمیتونم 😁

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....