2733
2739
عنوان

چي بگيرم؟پنكك؟كرم پودر؟موس؟

400 بازدید | 30 پست

پوستم تقريباخشكه هي پوست پوست ميشه

هرچي كردم پودر داشتم تاالان وقتي ميزنم دون دون ميشه روصورتم انگار ك جوش زيرپوستي دارم ولي ندارم

چي بزنم كه براي مصرف روزانه بدنباشه 

لك هم ندارم فقط ميخوام يه دست شه پوستم

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قبله کرم پودر زدن صورتتو بشور بعدش یه پرایمر بزن کرم پور وندورا خیلی خوبه

اخه نميشه هرروزپرايمرزد پوست خراب ميشه:(

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜

من دقیقا همین مشکل وداشتم باپوست بشدت خشک بنظرم یه موس خوب مناسب پوست خشک بگیر هیچی به اندازه اون پوست ویه دست نمیکنه اگه پرایمردارباشه که دیگه مشکل منافظ پوستتم تاحدودزیادی حل میشه

هیچوقت کسی روقضاوت نکنید سرنوشت انقدردنبالتون میکنه تاتوی یه کوچه بن بست شماروتوی همون شرایط قرار بده
2738

هم کرم پودر هم پنکیک 

کرم پودر کالیستا خیلی سبک و پوشانندگیشم حرف نداره برای استفاده روزانه خوبه 

پنکیک کاپرام خیلی خوبه قشنگ مات می‌کنه عالی

اگر به صلیب کشیده شده ای مسیح باش نه مترسک   
کی کفت خراب میشه؟؟پرایمر اتفاقا جلو مضرایه ورم پودرو میگیره

واقعا؟

اخه من شنيدم بده سنگينه براي پوست

ھمون زیر پوستی داری باید زیرش پرایمر بزنی زیرش 

ببین اول باید تخلیشون کنی بعد واسه منافذش اگه درمان می خوای که محصولاتش فرق دارہ ولی اگه ھمین جوری واسه زیر کرم پودر می خوای پرایمر بزن 

الان واسه پوست شما ضد آفتابای رنگی و آبرسان دار ھست که سبک تر از کرم پودرہ 

شمام باید سعی کنی به خاطر زیر پوستی ھات بزاری پوستت نفس بکشه و بهش هوا برسه از محصولاتی که سبک ترن استفادہ کن 

حتما پرایمر بزن بعدم کرم پودر بخر من خودم کرم پودر استی لادر دارم عالیه مک هم دارم عالین

مك سنگينه به نظرم براي روزانه

نه؟

2706