2737
2734

من عاشققق زبانم ... سطحم هم متوسطه. کسی اینجا گروه زبان تو وات یا جایی ک اوکی باشه و همه طبق برنامه پیش برن نداره؟ 

و اینکه کدوم اموزشگاه خوبه؟ کانون زبان ایران از سال دیگ میخوام برم، بنظرتون تصمیمم درسته؟ شما ها چیکارا واسه اینکه زبانتون قوی بشه انجام دادید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام. منم بشدت به فکر اینم زبانم تقویت کنم.... تو دوره ارشد چون مقاله زیاد میخوندم زبان تخصصیم خیلی خوب بود و چون شبها تو خوابگاه فیلم میدیدم.. تقریبا هرشب  اونهم خیلی تو تقویت زبان تاثیر داشت ولی خوب چندساله کاملا فاصله گرفتم الان زبانم صفره... والا از این کلاسهای زبان هم که4-5سال ادمو درگیرمیکنن هیچ خوشم نمیاد هم وقت زیادی میگیرن هم هزینه شون بالاست معمولا هم اکثر کسایی ک میرن ناراضی هستن. من بیستر دنبال اینم خودم زبانمو تو خونه تقویت کنم وقتی به یه حد قابل  قبولی رسیدم اونوقت یه دوره مفید و فشرده شرکت کنم. منتهی از دوره ها خیلی اطلاع ندارم. فعلا میخوام خودم کارکنم

من به معجزه خدایی ایمان دارم که از دل پهنه های منجمد برف، گل یخ را میرویاند
2728
سلام. منم بشدت به فکر اینم زبانم تقویت کنم.... تو دوره ارشد چون مقاله زیاد میخوندم زبان تخصصیم خیلی ...

منم نظرم مث شماست باید ریویو کنیم بعد بریم کلاس ک ترم صفر نشینیم... شما برای ریویو کردن چیکار میکنید؟

منم نظرم مث شماست باید ریویو کنیم بعد بریم کلاس ک ترم صفر نشینیم... شما برای ریویو کردن چیکار میکنید ...

خوب من فلش کارتهای504رو دارم. برنامه م اینه 1_روزی10لغت جدید حفظ کنم با مرور لغات قبلی

2_سریال اموزش زبان دانلود کردم. هرروز اون رو نگاه کنم(میدونید که زبان اموزی با فیلم هم روش خاصی داره. متلا میگن تو مرحله اول فیلم رو با زیر نویسش نگاه کنید. وقتی کاملا به زیرنویس مسلط شدین مرحله بعد همون قسمت رو بدون زیرنویس ببینید و اگر مشکلی دارید برگردید از دیکشنری یا زیرنویس مشکلتون رفع کنید. وقتی تو این مرحله هم مسلط شدید دفعه بعد سعی کنید بجای هنرپیشه ها صحبت کنید تا توانایی اسپیکینگتون هم تقویت بشه) این روش تو اینترنت هم کاملا توضیح داده شده... میگن زبان اموزی با کمک فیلم خیلی مفیدتره و سرعت و کیفت یادگیر رو الا میبره.... 

2_کتابهای داستان برای تقویت ریدینگ

3_تو اینترنت هم سرچ کنید خیلی تندع زیادی از فایلهای صوتی و متنی و... هست.. خدا رو شکر تو این زمینه مطلب خیلی زیاده تو نت

ارادتون خوبه؟ من اولاش خوبم بعد دیگ کم کم ولش میکنم

منم      میخوای بیا باهم بخونیم.. حالا هرکدوم طبق اون برنامه ای که خوذش راخت تره یا منابعی که دردسترس داره.. ولی وقتی یه نفر دیگه هم باشه بیشتر انگیزه میگیریم

2738
منم        میخوای بیا باهم بخونیم.. حالا هرکدوم طبق اون برنامه ای که خوذش را ...

اره موافقم منم  504 دارم ولی فقط دو سه درس اول بعد ول میکنم  ی تایپک دیگ هم میزنم تا یکی دیگ همـ بیاد بیشتر انگیزه بگیریم.

کتابشو داری یا فلش کارت؟ فکر کنم کتابش فرق داشت. منم همینطورم ولش میکنم ولی واقعا قصددارم جدی بخونم