2737
2734
عنوان

این درد داره منو میکشه

969 بازدید | 55 پست

شوهرم بهم خیانت کرد بعد چهار سال جدا شدیم دلم براش تنگ شده 

دلم میخواد بمیرم

از کل این زندگی و آدماش بیزارم

از اینکه انقد تنها شدم

همش دارم فیلمای شوهرمو نگاه میکنم دلم براش تنگ شده برای صداش حرف زدنش 

کاشکی بود

کاشکی دوسم داشت 

دارم دیوونه میشم

دلم میخواد بهش زنگ بزنم بگم بیا بغلم کن دلم گرفته 

آنان که فراموش کنند ، محکوم به تکرارند. :)

ناراحت نباش ولی اون ارزش نداره ولش کن 

دوست داشتنی ترین ارزو ها دست نیافتی ترین انهاست .زندگی سراب خوبی برای ارزو های انسان است و هر لحظه انسان را از ارزو هایش دور میکند.مگر ان که یک ارزو داشته باشی و اون ملاقات با خدا باشد .در این صورت احساس میکنی هر لحظه به ارزو یت نزدیکتر میشوی و خوشبخترین انسان هستی.😍اگه همه ارزوت فقط خدا باشه خدا خودش ارزوهای خوبی برات میکنه ❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

الان ینفرو پیدا کرده دیگه تورو میخاد چیکار

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
اخه یکم فکرکن احساسی نباش.کاردرستی کردی اگه میخواستت نمیزاش ازش جدابشی به هیچ قیمتی

از همین دلم میگیره که چرا دوسم نداشت من خیلییی زیاد دوسش داشتم حتی الانم دلم براش تنگ میشه 

2738

ناراحت شدم . شوهرم خوب وقابل اعتماده ولی گاهی اوقات میگم اگه یروزی بهم خیانت کنه نمیتونم ازش جدا بشم نفسم بهش بنده

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
دارم دیوونه میشم از این حجم از ناراحتی و دلتنگی چرا من انقدر بدبختم

خودت رو ناراحت نکن اون ارزشش رو نداره 😥😭

دوست داشتنی ترین ارزو ها دست نیافتی ترین انهاست .زندگی سراب خوبی برای ارزو های انسان است و هر لحظه انسان را از ارزو هایش دور میکند.مگر ان که یک ارزو داشته باشی و اون ملاقات با خدا باشد .در این صورت احساس میکنی هر لحظه به ارزو یت نزدیکتر میشوی و خوشبخترین انسان هستی.😍اگه همه ارزوت فقط خدا باشه خدا خودش ارزوهای خوبی برات میکنه ❤

تو منی یا من توام؟ البته ما جدا نشدیم ولی قهریم. بخاطر ی زن ۴۰ ساله منی ک فقط ۲۲ سالم بود و ی بچه دو ماهه تو شکمم بود ول کرد ب امون خدا. اما من هنوز دلم تنگ میشه نبینمش. چرا اینجوریه؟ فقط اونی ک اتیشت زده آرومت میکنه

اخرم باباش زنگ زد زنه رو تهدید کرد تا دست از سرمون برداشت. باباش وکیله گفت مدارک و چتاتونو میبرم دادگاه زنای محصنه میگیرم و ازین چیزا تا ول کرد

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍
تو منی یا من توام؟ البته ما جدا نشدیم ولی قهریم. بخاطر ی زن ۴۰ ساله منی ک فقط ۲۲ سالم بود و ی بچه دو ...

خوش به حالت که زندگیت داره درست میشه من دارم دق میکنم کاشکی من نبودم

تو منی یا من توام؟ البته ما جدا نشدیم ولی قهریم. بخاطر ی زن ۴۰ ساله منی ک فقط ۲۲ سالم بود و ی بچه دو ...

شوهرت چند سالشه. اه

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 

منم یه همچین اتفاقی برام افتاده امااون دوس پسرم بود وقتی بهش زنگ زدم هارشد فک کرد خبریه ازقبل بدتر شد رف تو قیافه بیخیال شو این جورآدما ارزش ندارن سرخودتو گرم کن بهش فک نکنی یابایه آدم درس حسابی وارد رابطه شو یاازدواج کن

2706