2733
2739
عنوان

یک غول بزرگ به نام خانه تکانی!👹

502 بازدید | 28 پست

یه سوال برام پیش اومده 

خانومایی که انقدر نزدیک عید استرس دارن و بدو بدو میکنن و میگن کاااار داریم کااااارامون مونده 

خونه تکونی نکردیم

و انقدرررر خودشون اذیت میکنن و کار میریزن رو سر خودشون

اگر در طول سال همه کشو کمد و کابینت ها را مرتب نگه دارن 

ماهی یبار جاهای دور از دسترس را دستمال بکشن و لوستر ها را پاک کنن

هر هفته سرویس ها را بشورن 

شیشه ها و فرشها و مبلا را همیشه تمیز نگه دارن

آخر سال یه عالم کار جمع نمیشه براشون که از پا بیفتن

خانما غیر از اینه؟

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

واااای چه غولی ! 😏😏 

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من کلا خونه رو  تکوندم

دیروز اسباب آوردم خونه جدید البته مستاجرم

دعا کنیم  هما مستاجرا خونه دار بشن😍😍

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!

عزیزم من تموم این کارارو حداقل ماهی یه بار انجام میدم ولی نزدیک عید یه چیزه دیگه است😉

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2740
من نصف شاخش رو فعلا شکوندم😂😂😂😂 دیروز اثاث کشی داشتیم

اسباب کشی دوس دارم

کلا از جای جدید و جابه جایی خوشم میاد

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

خدایی اومدم بنویسم اصلا غول نیست دیدم زحمتشو کشیدی.من تمام این کارها رو در طول سال و هر روز انجام میدم خونم همیشه تمیزه.الانم کارام تموم شده به غیر از پنجره ها که اخر اسفند زحمتشو شوهرم می کشه خریدامم کردم .تمام.

اسباب کشی دوس دارم کلا از جای جدید و جابه جایی خوشم میاد

پ بیا  کمک   خیلی نیاز دارم

شوهرمم مرخصی نتونسته بگیره  دست تنهام

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
2706