2737
2739
عنوان

من با تفاوت سنی زیاد مشکلی تدارم!!ولیییی

| مشاهده متن کامل بحث + 918 بازدید | 78 پست
فرنگم عزیزم 😂

شهرزاد عکس خونه فرنگی تو میشه ببینم خیلی خونه اون سبکیی دوس دارممم😍😍

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا خوب نیست من خودم هشت سال پیش که 29سالم بود با یکی که 43سالش بود ازدواج کردم اولا که اصلا آدم احساس جوانی نمی کنه چون خلقیات و روحیات طرف باعث میشه فکر کنی تو هم همونقدر پیری بعدشم چون خیلی بزرگتره از آدم همش فضای امرونهی به زندگی آدم حاکمه و کلا بخاطر فاصله سنی زیاد نظرات و عقاید آدمو بچگونه می دونند و جدی نمی گیرند و بخاطر اینکه مال یه نسل یا دو نسل قبل از آدمند کلا آرا و عقایدشون شبیه بابابزرگا می مونه و به روز نیستند و با همه چیز به جز چیزایی که از قدیم بهش معتقد بودند مخالفند و از نظر شور و شوق هم که کلا ضدحالند و از نظر مسائل جنسی و اینام که کلا تعطیلند و اگه بخوام خلاصه اش کنم باید بگم که ازدواج با مرد سن بالا اشتباه محضه و تو زندگی مثل مرتاضها فقط باید ریاضت بکشی و بدون اینکه هیچکدوم از نیازهات برآورده بشه باید ادامه بدی و همینجور عمر خودتو تلف کنی چون تو فقط میشی همخونه شون همینجور که من فقط با این آقا همخونه ام و چیزی بیشتر از اون برام نیست فقط اسمش شوهره در حالیکه همه نیازای منو بی پاسخ می ذاره 

♥️متاسفم♥️ منو ببخش ♥️ دوستت دارم♥️ مچکرم♥️
2731