2726

اینجا خیلیا با شوهرشون زیاد تفاوت سنی دارند وخوشبخت اند 😍😍

من واقعا ۱۰ سال تفاوت سنی خوب میدونم 

ولی هرچی خواستگار با اینقدر تفاوت سنی یا حتی کمتر داشتم خیلی پیر میزد😕طوری که من پیشش واقعا مثل دخترش دیده میشدم 

حتی خواستگار داشتم ۵سال ازم بزرگتر بود کنارش خیلی جوون میزدم 

تیکر رسیدن به ارزوهام در روز تولدم❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اصلا فاصله سنی خوب نیست بنظر من بالای سه سال زیاده چون اختلاف سلیقه و‌شور و شوقا فرق میکنه

♪شاید تلنــــگری برای تو : در عمقِ چهار دیواریه‍ دنیا ، گر فقیر هستی عیب نداره...گر پیر هستی مهم‌نیستـ ...مهمـ نیستـ چندسالته‍ و چقد میفهمی...مهم نیست مدرکـ تحصیلیت چیه‍ و‌کجای کاری...ثروتمندی یاهرچه‍ که‍ هستی ...خلاصه هرچه‍ هستی «انسان واقــعی» باش ، زیرا اگه این چنین بودی به خودتـ افتخار کن ...~ به‍ راستی شنیده ای *باخدا باش و پادشاهی کن*؟ آره درست شنیدی ...این دنیایی که خالقمون خداس و بنده ی خداییم توقع ز هر دستی مکن و بر وفق افکار جامعه‍ ی درنده مباش جز به رضایت الله ، که‍ اگه‍ اینگونه‍ بودی ،بدان حقیر ترین فرد کره ی خاکی هستی ...√                  •••چند خطی دلنوشته‍                                                                            •••• برخلافـ رویا بافی های کودکانه‍ ام ، دنیا آنچنان زیبا بنظر نمیرسد***                 در تکاپوی عالمیان دوییدم تا سرنخِ رویای طفولیت را جویاشومـ اما...!                          •••با سیلیِ سنگین روزگار مواجه‍ شدمـ....! آری دنیا دگر جای خویش نیستـ...دنیا آن رویاهای رنگارنگ خردسالیم نبود...•••••••••زین پس قشنگـ ترین و شیرین ترینـ رویایمـ جز در سه‍ حروفـ خلاصه‍ میشود:                                                                         ♪مــــرگ•••❤
موهایش سفید بود وشور وذوق منم نداره 

بعد از يك مدتي تفاوت ديده ميشه 

١٠ سال زماني ديده نميشه خانم حداكثر ٢٢ اينا باشه اقا ٣٢ 

يعدش ديده ميشه اگر اقا به خودش نرسه و موهاش رنگ نكنه يا موهاش بريزه 

چاق بشه 

2706