2733
2739
عنوان

کیا اسپرم همسرشونو قوی کردن و باردار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1129 بازدید | 58 پست
از همینش متنفرم،اخه چجوری تو ۱۰دقیقه باید...😶 تازه یکی از دوستای همسرم بهش گفته بوده من که رفتم از ...

نه بابا دروغ گفته خانومه..اصن امکان نداره همچین چیزی....

به آقایون متاهل ظرفو میدن میگن ببر خونه با کمک رابطه با همسرت پرش کن بیار

ولی شوهر من اونموقع مجرد بوده طفلک😂

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
فقط زنبور دارا البته طرف اشنا باشه که اصلش بهت بده اینای که عطاری مغازه داروخونه ها دارن تغلبیه زل ر ...

اوکی مرسی

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آخی 😂😂😂 خوبه بزار ببينن ما موقع زایمان چی می کشیم درد  از یه طرف خجالت هم از طرفه دیگه   ...

😉😂😂اره حقشونه

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
خیلی بدهههه خیلییی اخه تو دستشویی؟😫😑

آره به خدا جلوی مریضاي دیگه که نشسته بودن رفت تو دستشویی انجام داد 

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤
2728
نه بابا دروغ گفته خانومه..اصن امکان نداره همچین چیزی.... به آقایون متاهل ظرفو میدن میگن ببر خونه با ...

اهاااا خداااروشکر پسسسس.

شوهرعزیزم خیلے دوست دارم و در ڪنارت براے آینده خوبمون وخوشبختیمون میجنگم💞
آره به خدا جلوی مریضاي دیگه که نشسته بودن رفت تو دستشویی انجام داد

من حاظرم خودم مشکل داشته باشم برای بارداری ولی مشکل از شوهرم نباشه حال و حوصله این یکی ازمایشو اصلا ندارم

مرد نطفه نداره عزیزم...نطفه یعنی محصول لقاح

خب منظورم همون آب منی هست🤣😂

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
2738
من حاظرم خودم مشکل داشته باشم برای بارداری ولی مشکل از شوهرم نباشه حال و حوصله این یکی ازمایشو اصلا ...

خدا نکنه دختر یه آزمایش دیگه ، مجردی چجوری انجام میدادن اینم روش ، ولی اگه مشکل از شما باشه خیلی براتون  سخت میشه کلی دارو  و آمپول و هزار تا چیز دیگه 

خدا نکنه دختر یه آزمایش دیگه ، مجردی چجوری انجام میدادن اینم روش ، ولی اگه مشکل از شما باشه خیلی برا ...

فعلا که بچه نمیخایم هیچ اقدامی نکردیم که بفهمیم مشکلی هست یا نه،ولی نگرانم که یه موقع به مشکل بخوریم

فعلا که بچه نمیخایم هیچ اقدامی نکردیم که بفهمیم مشکلی هست یا نه،ولی نگرانم که یه موقع به مشکل بخوریم

انشاالله که هیچ مشکلی پيش نمیاد 

چرا ماهی یه بار.؟

چون برای پسر شدن باید ماهی یبار تو روز تخمک گذاری اقدام کرد اگه بیشتر اقدام کنی دختر میشه. البته من چون دختر داشتم پسر میخواستم وگرنه دختر بهتره  

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55