2733
2739

من دو ساله با یکی دوستم . از اول ادمی بود که با همه لاس میزد من ادمش کردم درستش کردم الان دیگه اصلا مثل قبل نیست خیلی خوب شده ولی یادش نمیاد من درستش کردم البته خودش خواست درست بشه ولی من خیلی کمکش کردم 

حالام میخوایم ازدواج کنیم قبلا جوری بود اگه سرم داد میکشید یا مقصر بود معذرت خواهی میکرد الان اون معذرت خواهیم نمیکنه خیلی رفتارش رو اعصابمه هرچی بهش میگم بدتر میکنه 

مثلد میگم‌توجه نمیکنی مثل قبل نیستی محبت نمیکنی 

فقط میگه به موقعش محبت میکنم بیشتر بلد نیستم یا میگه غر میزنی نمیزاری درست فکر کنم  حالام که بهونه کرده من فکرم درگیر ازدواجمونه کارم ولی تو فکرت درگیر این چیزای کوچیکه 

ولی بچه ها واسه من خیلی مهمه که طرفم بهم محبت کنه . کسیم که فکرش درگیر باشه باید مدیریت کنه نه که همخ توجه و وقتشو بزاره روی یا چیز 

این چندروز تو تصمیمم برای ازدواج دو دل شدم اگه قرار باشه بعد از ازدواجمون اینجوری باشه نمیتونم تحمل کنم 

به نظرتون حق با منه یا نه 

مشاوره برم ببینم چی میگه یا باهم بریم؟ 

چیکار کنم لطفا کمکم کنید 

اینم بگم با این که من تو فامیل خودم از اخلاق رفتارم با حجب و حیا بودن قیافه هیکل تک هستم و همه ازم تعریف میکنن حتی باباش رفته بود تحقیق گفته بودن خیلی عالی هستن و همه چی تموم 

ولی خود نامزدم هیچوقت ازم تعریف نمیکنه تازه دیشب داشتم میگفتم بهش گفت اینقدر از خودت مطمین نباش توام ضعف هایی داری 

انگار بهم حسودی میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هرچه زودتر ترکش کن وگرنه بدبخت میشی

خیلی همو دوست داریم نمیخوام ترک کنم میحوام همه تلاشمو بکنم ببینم درست میشه یا نه قبل از این که عقد کنیم اگه دیدم درست شه واقعا تموم میکنم همه چیو 

2738

نمیتونی با این آدم زندگیه خوبی داشته باشی.منم 5 سال هستش با کسی هستم.خداروشکر خیلی پسر خوبی هستش.واقعا خداروشکر.اونم دغدغه ی فکری زیاد داره.موقعایی که اعصابش خورده ابراز علاقش خییییلس کمتر میشه.واقعا برا من خیلی سخته.ولی منم چیزی نمیگم و فقط سعی میکنم آرومش کنم.ولی مواقع دیگ کاملا اکی هستش.

نمیتونی با این آدم زندگیه خوبی داشته باشی.منم 5 سال هستش با کسی هستم.خداروشکر خیلی پسر خوبی هستش.واق ...

خب اون قبلاا خیلی خوب بود الان چندتا از پیامای قبلنمونو میزارم ببینید خیلی رفتارش خوب بود خیلی همش قربون صدقم میرفت چندوقته اینجوری شده

خیلی همو دوست داریم نمیخوام ترک کنم میحوام همه تلاشمو بکنم ببینم درست میشه یا نه قبل از این که عقد ک ...

به خداوندی خدا نمیشه طرفو خیلی عوض شاید 1 الی 2 درصد اونم که اگه دیگه دیوونه تو باشه و گرنه برات بازی میکنه تا تورو به دست بیاره بعدش دگباره کار خودشو میکنه حتما قبل ازدواج سی دی های دکتر فرهنگ و هلاکویی رو گوش بدین. این تجربه منه