2733
2734
عنوان

کسی هست که اصلا آشپزی نکنه

533 بازدید | 60 پست

من دست پختم خیلی بده اصلا غذا درست نمیکنم

امروز ماکارونی پختم واقعا افتضاح شده خجالت میکشم😔همه کارهایی که بقیه انجام میدن من هم انجام میدم ولی نمیدونم چرا انقدر بدمزه میشه😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اشکالی نداره خواهر منم مث تو ام..شوهرم وقتی غذاهامو میخوره قیافش اینجوریه😷😷😷

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
قشنگ از اول تا آخر بگو چیکار میکنی 

پیاز و سرخ کردم نگینی شده بعد گوشت چرخکرده و رب و زرد چوبه و فلفل اضافه کردم و تو یه قابلمه آب ریختم جوش اومد ماکارونی هارو ریختم توش و گذاشتم ۲۰دقیقه موند و بعدش ابکش کردم و ته قابلمه ام سیب زمینی گذاشتم روش ماکارونی ریختم درشو گذاشتم شفته شده الان

2738
دوست من دو سال عروسی کرده اصلا آشپزی نکرده. چون شوهرش آشپز از رستوران میاره میگه تازه یه برنج بلدم ...

منم شوهرم اشپزه چندبار درهفته راحتم ولی دستپختم عالیه😁

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
پیاز و سرخ کردم نگینی شده بعد گوشت چرخکرده و رب و زرد چوبه و فلفل اضافه کردم و تو یه قابلمه آب ریختم ...

20 دیقه چه خبره گلم به خاطر همون خمیر شده😃حداکثر 10 دیقه رو خود ماکارونی هم نوشته 8 دیقه

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2706