2737
2739
عنوان

لک های پوستی

721 بازدید | 27 پست

دوستان یه مدتی هست روی پوست مادرم لکه های سفید ظاهر شده اول پشت گردنش بود ولی ب مرور داره توی صورت هم میوفته و حتی دست ها.... دکتر هم خیلی بردمش ولی نتیجه ای نگرفتم اصلا

شما راه حلی ندارید که بتونم از شر این لک هاش خلاصش کنم؟؟؟

یا اگه دکتر خوبی توی تهران میشناسید معرفی کنید بهم

کبدش سالمه؟

معمولا لکه های پوستی از کبده

کبد پاکسازی بشه لکه ها میرن

خاکشیر و عرق کاسنی کبدو پاکسازی میکنه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کبدش سالمه؟ معمولا لکه های پوستی از کبده کبد پاکسازی بشه لکه ها میرن خاکشیر و عرق کاسنی کبدو پاکس ...

ازمایش دادیم گفتن که انزیم های کبدش زیاده دارو مصرف کرد یه مدت دوباره ازمایش داد گفتن خوب شده ولی همچنان این لک های پوستی هست... پیش یه دکتر دیگم بردمش نمیدونم چی ب صورتش تزریق کرد یه سری پمادم داد ولی نتیجه ای نگرفتیم اصلا 

2728
ای بابا این لک ها خیلی رو مخه که... مامان من که از وقتی اینطوری شده خیلی ناراحته 

دقیقا ...

منم خیلی ناراحتم.

همش باید کرم بزنم صورتم.

باز سفید خوبه برا من قهوه ای .

صورتم خراب میشه

دقیقا ... منم خیلی ناراحتم. همش باید کرم بزنم صورتم. باز سفید خوبه برا من قهوه ای . صورتم خراب م ...

از کجا میدونی کبدت سالمه؟ آخرین بار کی آزمایش دادی؟

کاسنی و خاکشیر یه مدت بخور ببین چی میشه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2738

[QUOTE=125169920]ببخشید ویتیلگگو نباشه خدای نکرده؟ برص[/QU

اخه ازمایش دادیم‌گفتن هیچ‌مشکلی نداره فقط انزیم‌کبدش گفتن بالاس که با دارو حل شد دیگه نمیدونم چرا خوب نمیشه

2706