2733
2734
ایجووونم ماشالاش بشه.خخخ بابا داره سامانه بارشی میاد چ شیشه پاک کردنی آخه وایسا منم عکس پوریا رو بذ ...

یه عکس ازش قبلا گذاشتم واسه پارسالش بود اونجا خیلی شبیه باباشه 

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 
خداااااا فداش بشم دندوناشوووو نیکتا این چقد چلوندنیه آخه😍😍😍😍

قربونت برم

قربون اون موهای دلبر دخترت برم

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پوریا را دعوا کردنی اینطوری میکنه غذا دادنی نمیخواد بخوره ام اینطوری میکنه

ای خدا وای ضعف رفتم براش که

2731
پوریا را دعوا کردنی اینطوری میکنه غذا دادنی نمیخواد بخوره ام اینطوری میکنه

وووووی جونم 

من بودم یسره دعواش میکردم 

نازشووووو 😍😍😍😍

خدا حفظش کنه

من از آن روز که در بند توام ، آزادم 😍

دیروزم چنگال پلاستیکی دستش بود شکست دستشو زخم کرد.از دیروز میگه خاشخ شتست دست اوووووف.مامان بووووس.بابا بوووووس

خودشم ک دم ب دیقه نگا میکنه یه ناله میکنه دستشو بوس میکنه

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤
2738
ای خدا وای ضعف رفتم براش که

دعواش کردنی بیشت خندم میگیره.بعدم میبینه میخندم میاد میفته بغلم بوسم میکنه.الانم وایساده پیشم داره نماز میخونه

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤
دعواش کردنی بیشت خندم میگیره.بعدم میبینه میخندم میاد میفته بغلم بوسم میکنه.الانم وایساده پیشم داره ن ...

ای خدا ای خدا

چطوری تاحالا نخوردیش😍😍😍😘

وووووی جونم  من بودم یسره دعواش میکردم  نازشووووو 😍😍😍😍 خدا حفظش کنه

مرسی عشقم.خدا بچه های ناز توام حفظ کنه

2706