2733
2734
وای عزیزم این جوک بود شوخی کردم

حناجونم فهمیدم شوخی رو 😀گفتم بگم ببینم شما هم شنیدین؟

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       
ای خدا میری لباس میشوری حموم؟ مگه عهد قلقله میرزاس؟  حقته کمردرد شی اعصابمو بهم ریختی دختره چش ...

خب بعضی لباسای پوریا رو باید با دست بشورم خب.کهنه شورم بندازم باید ی دور باز با دست بشورم

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اووووووو سلاااام  نفس من اومد بچه های تاپیک سعادت ندارن چشم نرگسی عکساشونو ببینه

اوه با خاک یکسانمون کرد😂

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 
2731
با مامانم میخوایم بریم دیدن مصدوم سامی از موقعی که فهمیده مسافرت کنسله اشکش خشک نشده بچم 😢 همش میگ ...

ای جااانم فداش بشم.دلم براش کباب شد😢😭😭😭

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       
😂😂😂😂 تولدش بوده فک کنم

توروقراااااان 

این ننه ی امیره؟ 

یا خداااااا 

این از من جووون تره 

ماشاالله ماشاالله

من مسائل جزئی رو نادیده میگیرم، از نظر من همه مسائل جزئی هستند. 
😂😂😂😂 تولدش بوده فک کنم

Wooooow بابا چه لاکچری.فک کنی تولدش بوده؟ینی تو اونجا نبودی؟؟

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤
2738
توروقراااااان  این ننه ی امیره؟  یا خداااااا  این از من جووون تره  ماشاالله ...

😂 

اره خیلی جوونه مامانم بنده خدا میگه من ننه بزرگشم 

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 
سامی باید هنر پیشه بشه بخدا😂

سمیه جونم عکسای دستتو دیدم.فدات بشم.امیدوارم نیازی نباشه دوباره بری. کاش حداقل پیشت بودم😢

والا تو زرنگ بودی اینجوری بگی دیگه جای تامل داره 😏

تو این یکی تنبلی دارم😜😜

Wooooow بابا چه لاکچری.فک کنی تولدش بوده؟ینی تو اونجا نبودی؟؟

نه نبودم فقط میدونم این مبلا مبل خونه باباشه

توروقراااااان  این ننه ی امیره؟  یا خداااااا  این از من جووون تره  ماشاالله ...

من فک کردم خواهرشه

ماشالا به نانا جوووووون

خدا حفظش کنه دلم واسش میسوزه 

من از آن روز که در بند توام ، آزادم 😍
ای جااانم فداش بشم.دلم براش کباب شد😢😭😭😭

قربونت بشم فعلا یادش رفته تا ساندویچش تموم شه باز شروع کنه

2706