2733
2734
من زیاد تاکسی سوار نمیشم وقتاییم که سوار میشم خیلی دوس دارم روم بشه و بگم بقیه شو ندین ولی متاسفانه ...

عزیزم بالاخره کسی که روش نمیشه بگه بقیه پولمو بده یعنی راضی هم نیس. پس پولی که میبره خونه حلال نیس همین تاکسیا تو بارون برف سنگین یا سرما زیاد میبینن مردم مجبورن تاکسی سوار شن برمیگردن میگن حتما دربست اونم با کرایه بالا

دخترم یعنی دنیام همسرم یعنی زندگیم

منم دانشگاه میرفتم سه کورس تاکسی سوار میشدم خیلی از این کارا میکردن . چندبار باهاشون بحثم شد

آدمو ببو گیر میارن؟ گفتم نرخ فلان تومنه شما چرا بقیه پولو نمیدین؟ 

بعضیا پررو پررو میگفتن نرخ بالا رفته(الکی)

حتی دیدم یه پیرمرد بالای ۸۰ سال سن یکم پول کم داد به طرف راننده کلی شاکی شد هرچی میخواست گفت ولی وقتی که من حساب کردم بیشتر دادم بقیه پولمو نداد یعنی دیگه آمپر چسبوندما گفتم این چه وضعشه؟ نظارت بالا سرتون نیست اینجوری میشین 

گفتم شماره ماشینتو برمیدارم ازت شکایت میکنم، ترسید برگردوند

درسته بحث پول نیست ولی کسی که تاکسی زیاد سوار میشه پول خورد احتیاج داره وقتی پول خورد نداشته باشی و بیشتر میدی حقتو میخورن، این منصفانه نیست....

مهربون باشیم✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من زیاد تاکسی سوار نمیشم وقتاییم که سوار میشم خیلی دوس دارم روم بشه و بگم بقیه شو ندین ولی متاسفانه ...

عزیزم ولله هروز رفت و برگشت دو مسیر دیگه حساب کن چقد میشه ماهانه،،،

باور کن دیگه ستوه اومدم اینقد پول تاکسی دادم هروز

آخه از پررویی شون زورم میگیره،،،این چه کاریه آخه ،،،منم روم نمیشه بگم آخه بقیه رو پس نمیدی،،،میگم الان مسافرها میگن چقد گداس برای هزارتومان 

من کسی خودشو به اون راه بزنه میگم ببخشید کرایه این مسیر چنده خودش بقیشو میده

منکه اصلا نمیپرسم چقدر میشه😂

چون اگه بدونن نرخ کرایه رو نمیدونی زیاد تر ازت میگیرن

میشه برای حاجتم صلوات بفرستین🌸
2728
عزیزم بالاخره کسی که روش نمیشه بگه بقیه پولمو بده یعنی راضی هم نیس. پس پولی که میبره خونه حلال نیس ه ...

بله منم راضی نیستم چون اون وظیفش که بقیه پول رو بده،،اگه من دلم خواست میگم لازم نیست و نمیگیریمش،،

نه اینکه خودش رو بزنه به اونطرف،،

یه بار هم برام پیش نیومده،،،هرسری میرم اکثر تاکسی دارها اینکارو میکنن به جز چندتاشون که واقعا معلومه آدمای خوبی هستن

2738
عزیزم ولله هروز رفت و برگشت دو مسیر دیگه حساب کن چقد میشه ماهانه،،، باور کن دیگه ستوه اومدم اینقد پ ...

اره عزیزم گفتم که شما حق دارین منن قبلا که دانشگاه میرفتم واقعا زورم میومد بقیه پولو ندن چون کار هر روزم بود

شرط چاقو مُرد