2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی بدم میاد از این کارشون،،،موقع پیاده شدن میبینم راننده صورتش رو برگردونه اونطرف،،خودش رو مشغول ک ...

شما که هر روز کارتون اینه دیگه نرخم دستتونه هرماه همون مبلغو همشو پونصدی کن تا دیگه از این پررو بازیا درنیارن

اصلا شما بگو ۵۰۰ تومن. پولی نیست  من روزی ۴۰ ۵۰ تومن فقط پول ناهارم میشه. ولی همیشه تا ذر ...

دمت گرم ۱۵۰۰ پول ناهارت میشه برای یک ماه

ما کل حقوق ماهانمون ۱۵۰۰😂😂

پولدارررر

میشه برای حاجتم صلوات بفرستین🌸

اگ روت نمیشه هزاری بده خب

ازین پونصدیا دوتا بده

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2738

من بارها شده این اتفاق برام افتاده اما بقیه ی پولم رو گرفتم اونم با چه منتی که گذاشتن

اما بعضی موقع ها یه مسیرهای طولانی میرم که راننده ها خیلی خوب رفتار می کنن و کولر یا بخاری روشن می کنن 

بقیه ی پول رو هم با اصرار میخوان بدن اما خودم نمی گیرم

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

من برام یکی دوبار پیش اومد ک گفتم ب آقاهه مثلا دوتومنی دادم بت ک عذرخواهی کرد پولمو داد

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
ای ول افرین  مناسفانه منم خیلی خجالیتم  و همیشه از این کارم کفری میشم چون واقعاا ...

بگیرخجالتم نکش صدتومن بندازی زمین بچه هم برنمیداره ولی میگیرم چون اگه همون صدتومنونداشته باشی خودشون سوارت نمیکنن یاکلی قیافه میگیرن

والا اتوبوسی ها هم بقیه پولو نمیدن رندش میکنن😏😏😏😏زرنگید رند کنید کمتر بگیرید منم میگم ک باقی پولم بده یه بار به یه راننده تاکسی گفتم اتفاقا ماشین پربود از مسافر  راننده هم خودشو زده بود کوچه علی چپ منم گفتم کرایه مگه ۱۵۰۰ نیس😐😐😐😐😐😐

تیرماه 97 بعد از 10 .11 ماه اقدام ب کمک کلومیفن و لتروزول حامله شدم پوچ بود شهریور سقط شد😢خدایا ناامیدمون نکن😔22آبان 98 شروع دوباره.... خدایاشکرت که کنجد توو دلم کاشتی خودت برام حفظش کن دعا کنید قلب کنجدم تشکیل بشه باید هرروز آمپول انوکسان بزنم🙏قلب کنجدم تپید ❤️😍خدایا سالم بیاد بغلم این حس برای تمام زنای سرزمینم آرزو میکنم.💋💋💋💋💋دخترم دنیامه
2706