2733
2739

بله، تو خودت باید از حق خودت دفاع کنی

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من‌جای تو باشم حتی شده آدامس میخرم که پولم خورد بشه، پول خورد میدم دست تاکسی ولی پول نمونه دست اونا

والا خودشون از ۲۰۰ تومان تک تومنی نمیگذرن

میشه برای حاجتم صلوات بفرستین🌸

اگه نده ازش می‌گیرم، ولی اگه بده میگم قابل نداره و نمی‌گیرم 😁😁

البته من مثل شما هر روز سوار تاکسی نمیشم

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2728

سعی کن پولت خورد باشه بعدم بگو ببخشید باقی پولم یادتون رفت خودشون باشن صدتومن از پول کم باشه میزارن غرغر

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!

اصلا شما بگو ۵۰۰ تومن.

پولی نیست 

من روزی ۴۰ ۵۰ تومن فقط پول ناهارم میشه.

ولی همیشه تا ذره آخر پولمو میگیرم پول زور ادم نباید بده 

همیشه حقتونو بگیرین.

حتی دو تومن بدم بگه هزار ندارم خورده بدم میگم پس دو تومن بده .

2738

من گاهی میگم گاهی نه 

همین چندوقت پیش راننده ازم 2000تومن گرفت باید 500برمیگردوند اما نداد 

نمیدونم واقعا حواسش پرت شد یا...

من که گذشتم 

البته اگر پولم زیاد باشه حتما میگم

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹

اره عزیزم حتما بگو چون تو هم برای پولت زحمت میکشی تا کسی ها برای مسیرشون یه پول معین میکنن تو فکر کن بهت بگه دو تومن تو هزارتومن بهش بدی فکر میکنی واکنش تاکسی چیه برمیگرده میگه خانوم هزارتومن کمه

دخترم یعنی دنیام همسرم یعنی زندگیم
خیلی بدم میاد از این کارشون،،،موقع پیاده شدن میبینم راننده صورتش رو برگردونه اونطرف،،خودش رو مشغول ک ...

چطور اون روش میشه بعد تو روت نمیشه 

حسابشو برس که دیگ از این حرومخوریا نکنه

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

من زیاد تاکسی سوار نمیشم وقتاییم که سوار میشم خیلی دوس دارم روم بشه و بگم بقیه شو ندین ولی متاسفانه خجالت میکشم.چون خیلی زحمت میکشن و واقعا کرایه تاکسی نسبت به بقیه مخارج زندگی هیچه واسه من پونصد تومن یاهزار تومن دردی ازم دوا نمیکنه ولی واسه اون اگه روزی ده نفرم بقیشو ببخشن میزنه به یه دردیش.البته شما چون کار هر روزتونه حق دارین

شرط چاقو مُرد
بگو بهشون نرخشون هرچقدر هست نباید بیشتر بگیرن حتی یه سکه صدتومنی

بیشتر نمیگیرن،،ولی با اکراه بقیه پولم رو میدن بعضی هاشون،،مثلا انتظار دارن من بقیه پولم رو نگیرم،

بعضی هاشونم که خودشون رو میزنن به اونور اصلا نمیدن،،

2706