2733
2734

وقتی کسی عکسای خریدش رو می‌ذاره اگه تو سلیقتون نیست فقط کافیه بگید تو سلیقه ی من نیست .. چرا مثل عقده ای ها نظر میذارید ..من عکس خریدی تا حالا نذاشتم الآنم بحثم درست یا اشتباه بودن این کار نیست ولی زشته شخصیت خودتون رو پایین میارید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موافقم البته تا حدی 

گاهی طرف نظر میخواد که میشه محترمانه نظر داد

وقتی هم نظر نمیخواد یه تبریک کافیه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2728

اینجا نظر خواهی کردن اشتباه محضه

بهترین لباسا تو سلیقشون نیست😕

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2738

خب کفشاش افتضاح بود من هنگ کردم وقتی دیدم! حالا من تو اون تاپیک پست نذاشتم ولی وقتی یکی عکس میذاره باید جنبه اش و داشته باشه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

منم یه تاپیک زدم راجب دوتا خواننده اونچه فحش و بد و بیراه بود به اونا و من دادن😐😐

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

اره بخدا منم بدم میاد تو ذوق میزنن فکر میکنن کسیو تخریب کنن و پایین بیارن خودشون بالا میرن .... 

بعضیام انگار جدیدا بازار نرفتن قیمتا رو ببینن

واسه یه مانتو ۲۰۰/۳۰۰ تومنی میگن گرون!!!!!

درصورتی که قیمتای بازار همه همینه !!!! 

تازه از ۲۰۰/۳۰۰ شروع میشه یعنی مناسب ترین قیمت ممکنو برداشتن ....

تیکر رسیدن به آرزومه 😊واسم دعا کنید بهش برسم

ماها که اینجا همو نمی شناسیم دخترخاله همدیگه هم نیستیم که باهم تعارف داشته باشیم. وقتی داره تاپیک میزنه یعنی قاطع و صریح باید گفت که تو دنیای واقعی وسط فامیل و دوست و آشنا براش پچ پچ نکنن اه چقد زشته بهتره که اینجا زودتر به نتیجه برسه. 

سلیقه ها متفاوته.. واقعا نباید دل شکست

خب وقتی میدونی هر کس سلیقه ای داره دیگه دلت نباید بشکنه!

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

فقط درگیری سر قیمت شلوار😂😂😂

من اصلا این تاپیکا نمیرم یا اگه برم نظر نمیذارم

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

تو ی تاپیک دیگه هم گفتم عقده این بعضیا از دهنشون در و گهر میریزه اکثراهم تو دنیای بیرون ادا بافهم و شعورارو درمیارنا میان اینجا تالار اندیشه رو راحت وا میکنن بعدم میگن فلانی ک منو نمیشناسه برا چی باید دلش بشکنه

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706