2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخودی جو ميدن الگوتونو نگه دارید واسه خودتون جوانمرد مبارکشون  باشه

بابا تو مجازی گنده کردن طرف من نمیدونم چه معنی میده 

بعدم‌ طرفشو میگیرن😶😐

والا ما که خودمون واسه خودمون الگو هستیم🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2728
اقا خدایی زبانتونو قویی کنید نوشته پویا منم نوشتم boy  کسی نگاه نمیکنه

خیلی زشتی😒😂

تو بیداری شاید که بی‌خواب میشم ، توو فکرِ منی که بی‌تاب میشم ، ولی این تصور فقط یک خیاله؛ فقط یک خیاله که اونم محاله...
حالا چی شد زنش دادین استاترو ؟؟ 

قرار شد بیاد خاله منو بگیره🍭😁

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2738
نه متوسط که جذاب میشه  حالا بیاو جمعش کن

همون فنچ پس🤣🍭

حالا جدا از بحث ایشون  ولی واقعا تا وقتی از خودتون مطمعن نیستید ازدواج نکنید😑😐 یکی اومده بو ...

ابالفضل 😳 من ۲۴ سالمه هنوز نیمهء گمشدمو پیدا نکردم

تو بیداری شاید که بی‌خواب میشم ، توو فکرِ منی که بی‌تاب میشم ، ولی این تصور فقط یک خیاله؛ فقط یک خیاله که اونم محاله...
منم دو تا عمو دارم فعلا ازدواج نکردن  یکی ۲۸ یکی ۲۴ هر وقت خواستگار میاد  اینا چپ چپ ن ...

🤣🤣🤣🤣ی خاله بیشتر ندارم‌ بزار اگه اسی نخواست بدیمش به عموت 😁😁😁🍭

سواد داری ؟بقیه پست ها رو بخون همه فکر کردن خانمی پس عادت نکردن .بعدم من برای اون آقا پست گذاشتم شما ...

خیلی ناراحتی با آقایان همکلام نشو هیچ کس هم کاری به کارت نداره اومدی تو تاپیکم ریپلای کردم وگرنه ریپلای نمیکزدم

بابا تو مجازی گنده کردن طرف من نمیدونم چه معنی میده  بعدم‌ طرفشو میگیرن😶😐 والا ما که خودمون ...

حالا خوبه عکسش رو هم ندیدن 

ای خدا چی میشه اگه به کچل چهار زنه کوتاه زشت ملنگ باشه😪😑😑🤭🤭🤭😆🤫😌😁😁😁

منم دو تا عمو دارم فعلا ازدواج نکردن  یکی ۲۸ یکی ۲۴ هر وقت خواستگار میاد  اینا چپ چپ ن ...

خدایی فازشون چیه؟من برام خواستگاراومده بود ی بار ک داداشم بسته بود ب فحش ک نمیخاد بیان .دفعه بعدشم ک یکی دیگ اومده بود خونمون همش ازمن میپرسید اینا کین؟؟منم همینجوری نگاش میکردم ینی از گل و شیرینی متوجه نشده بود کین  

پناه بر تو ک بی واژه مرا میخوانی...
2706