2733
2734

اگر کرونا گرفتید برید پیش دوستی که ازش متنفرید برید پیش طلبکاراتون برید پیش شوهر یا زن سابقتون برید پیش کسی که ازش خوشتون نمیاد برید تو بغلشون انقدر ببوسیدشون تا مطمئن شید اونا هم این ویروس رو گرفتن تاثیری رو درمان شما نداره اما حال میده😂😂

یه نکته هم دارم برای فعالین محیط زیست 

با این وضع چین که چینیا دارن حیوونا رو می خورن 

بهترین دفاع حملست باید بریم چینی ها رو بخوریم😂

یه توصیه هم دارم برای خفاشای سایت

مراقب جونتون باشید اگر مراقب جونتون نبودید 

حداقل به فکر ما باشید به نظافتتون اهمیت بدین تو دسشویی رقتین بالاتونو بشورین تا ویروس پخش نشه😂

از هر چی چینیه دوری کنید و بندازیدشون دور 

بشقابای چینیتون رو بشکونید توی سر شوهرتون 

حتی اگر گوشی چینی هم دارید بشکونید البته اگر ازین گوشی های چینی مد روز و خوبه بدید به من بذاتون بشکونم چون اونا قلق دارن

اگر کوچیک قدیمی بود که خودتون بشکونید😂

ااز الان بگم هم در کاری خیر خواهانه

هر پسر پولدار خوشتیپ خوش هیکل خوش قیافه ای که هست 

بیاین خونه ما اصلا طرف ما خفاش نداره 

تازه ما اصلا سوپ نمیخوریم 

ما اصلا سوپ رو وعده غذایی نمیدونیم 😂

دکتر کارن😎🤣

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
گرينکو تويي😃😃😃

اری فرزندم😂

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️
2738
گوشیم شیائومی عه دلم نمیاد بشکنم  نهایت یه سیلی بزنم بش

اره واسه منم شیائومیه😂

تو مرا جان و جهانی❤💍❤M     من همینم که میبینی...مغازه نیستم که به سلیقت دکور بزنم.     به من نگین التماس دعا..تو بارگاه الهی بفهمن با من در ارتباطین براتون گرون تموم میشه😂😓.      فضای مجازی تا جایی خوبه که پای فامیلا توش باز نشه..که اگه باز بشه میشه فضای جاسوسی😐       ساعت۳صبح از پارتی بر میگردین خانوادتون چیزی بهتون نمیگن؟من۱۲به بعد نمیرم دسشویی که نفهمن بیدارم😕

عزیزم.حال کردم باهات

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
چ ادم خیری هسی😕

اصلا کمرم شیکست انقدر خیر خواهم😂

عاشق گرينگو ام بیام بغلت 😍😍😁😁

بیا😇

اره واسه منم شیائومیه😂

بده من بشکونمم🤣

2706