2733
2739
عنوان

بارداری جاریم😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1457 بازدید | 73 پست
کاربریت برگشته که

اره خیلی وقته

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

کاش بجا بارداری پی در پی.دلیل سقط و درمان میکرد.قطعا مشکل ایمنی وانعقادی دارم.باید درمان بشه بعد بارداری

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم قرص ویتاگنوس رو بهش معرفی کن گیاهیه اما خیلی خوبه....راجب طریقه مصرف و اثرش و اینا تحقیق کنه و ...

اره منم از این قرص به شدت راضیم

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
غصه جاریتو خوردی یا برادر شوهرتو؟

هردوتاشون روازته دلم دوسدارم دوسه ماه قبل رفتم حرم امام رضاخیلی براشون دعاکردم.بعدچندروزگفت مثبت شده تستم.خ خوشحال شدم اماچندروزقبل گفت پوچه و...

واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات لطف کنیدممنون همتون😘
2728
هم خودش هم شوهرش همه ازمایشاوچکاپهاروکردن ولی هیچ مشکلی نداشتن😵ولی نمیدونم چراباردارنمیشه

ممکنه محله ای که زندگی میکنن نزدیک کابل فشارقوی برق باشه یا دستگاه پارازیت نزدیکشون باشه که هردوتاشون روبارداری اثر منفی میزاره بهشون بگو یک مدت محل زندگیشون عوض کنن و قبل از بارداری خیلی به خودش برسه که بدنش قوی بشه انشاالله بچه دارمیشه

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
2738
هم خودش هم شوهرش همه ازمایشاوچکاپهاروکردن ولی هیچ مشکلی نداشتن😵ولی نمیدونم چراباردارنمیشه

ببخشید استارتر ولی هیچ وقت دلت برای کسی نسوزه!!!

یه فامیل داشتیم همین طور بود البته اونها ده سال بود ازدواج کرده بودن  انوقت ته یه دعوا یه حرفی بهم زدن تا چند وقت جگرم می سوخت!! انوقت تصور کن من چند سال چقدر غصه اینها رو می خوردم!! به این رسیدم گاهی خدا اینها رو با مشکلشون مشغول می کنه تا زهرشون تو زندگی دیگران نریزن!!!

هر چی خدا صلاح بدونه همون می شه! 

عزیزم بهتره شما فقط براشون دعا کنید.به اونا استرس وارد نکنید با کسی هم در این مورد بهتره صحبت نکنید که به گوششون برسه و ی عده دیگه بخوان تو زندگیشون دخالت کنند.ببخشید عزیزم رک گفتم  

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم انجام آزمایش های ایمنی براشون را پیشنهاد میکنم. اگر تهران هستن دکتر زرنانی بیمارستان گاندی یه سر مراجعه کنن. ایشون فوق تخصص ایمونولوژی تولید مثل هستن و کارشون خیلی درسته. ان شااله جواب بگیرن و صاحب فرزند بشن.

از دریا آموختم غرق کنم کسی را که از حدش گذشت......!!
2706