2737
2734

منم میفروشم آپشناشم اینه👇

خسیس.بددهن.دهن بین ننش و غیره.دروغگو.زبانش مثل عقرب نیش داره.زن را دشمن خود ومالش میداند تمتام اموال و پولهاش رو بنام مادر داماد وغیره میکندیارانه وسهام عدالت ومعیشتی را بی صدامیخورد  به زن به چشم کلفت نگاه میکند.رابطه زناشویی در حد صفر.محبت صفر.بابت کارهای نکرده کلی منت میگذارد سفید مدل 57.

مفت میفروشم هرچقدم بخواین سر میدم

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2738

برید کنار که شوهر من از همتون ببشتر میرزه...مفتی نمیدمش😌 چون ظاهر و زبان به ظاهر خوبی داره...😎

اما اون چیزهایی که از قیمتش کم میکنه خساست، دهن بینی، بی عرضگی، بی پولی، پررویی، بی تربیتی و بی فرهنگی خانوادگی😊 هرچی دوست داری بِده...باهم کار میایم

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
نه بابا تمام درزهاشو چک کردم سوراخ نیس. گهگاهی میگوزه اونم بی بو

دهنت سرویس🤣🤣🤣🤣🤣🤣وای ترکیدم.چوب پنبه بزار

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
2706