2737
2739
عنوان

بچم هی بالا میاره

208 بازدید | 12 پست

بچه ها بچه ام دیروز تب داشت و بی حال و بی جون یه سالشه همش هرچی بخوره اوق میزنه دکتر گفت گلوش چرکیه عفونت ویروسی 

بردیم دکتر سرم زد و دوتا امپولم توی سرم 

حالا امروز حال عمومیش خوبه و بازی میکنه 

ولی همچنان شیر بخوره اوووق میزنه وبالا میاره 

چشه اخه؟؟؟ چی بدم بهش ؟؟؟؟

تمام خونه بالا اورده

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

عزیزم بچه ها که مریض میشن معدشون حالت تدافعی داره هیچی نمیخورن و این بهترین کاره براشون

میتونی بیسکوییت مادر و یذره شیر و شکر بهش بدی

چیزای سفت تر بده حالت تهوعش کمتر باشه

چایی شیرین بده

حجم زیادم‌بهش نده

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بعد یه چیز دیگه اگه بهتر نشد دوباره ببرش دکتر اندانسترونم بهش بده فک میکنم چون اول بیماریش بوده و هنوز همه علائمش نشون نداده بوده دکتر دارو‌کافی نداده

معمولا سرماخوردگیای ویروسی بچه ها بالام میارن که اندانسترون میده دکتر

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بچه ها که مریض میشن معدشون حالت تدافعی داره هیچی نمیخورن و این بهترین کاره براشون میتونی بیسک ...

والا یه قطره میخوره چنان اوووق میزنه و زور ب گلوش میاره ک تمام معدشو بالامیاره

حالا براش سوپ پختم اماده بشه بدم ببینه

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2728
والا یه قطره میخوره چنان اوووق میزنه و زور ب گلوش میاره ک تمام معدشو بالامیاره حالا براش سوپ پختم ا ...

خیلی کم بهش بده حتی اگه زیاد خواست تا بالا نیاره

بعد یه چیز دیگه اگه بهتر نشد دوباره ببرش دکتر اندانسترونم بهش بده فک میکنم چون اول بیماریش بوده و هن ...

والا دیشب گفتم ب دکتره بالا میاره 

توی سرمم امپول داد دیگه نمیدونم برا حالت تهوعش بود یا ن 

امورل 

یه سرم و دوتا امپول 

ازیترومایسن 

و سیتریزن 

والا دیشب گفتم ب دکتره بالا میاره  توی سرمم امپول داد دیگه نمیدونم برا حالت تهوعش بود یا ن&nbs ...

اگه اندانسترون بوده برای تهوعشه

خوب میشه نگران نباش

فقط بهش فشار نیار که بالا نیاره اب بدنش کم میشه باز تب میکنه ازونور

خوبم که شد غذاشو کم کم زیاد کن معده اش تحملش کم شده

خیلی کم بهش بده حتی اگه زیاد خواست تا بالا نیاره

پستونک ک دهنش میکنه طفلی با اشتیاق میخوره 

بعد یه دفعه انگار قورتشون نداده باشه همه رو بالا میاره

نمیدونم چشه 

مامانم میگه اینا رو قورت نمیده میمونه توی گلوش و دهنش یه دفعه میریزه بیرون 

2740
اگه اندانسترون بوده برای تهوعشه خوب میشه نگران نباش فقط بهش فشار نیار که بالا نیاره اب بدنش کم میش ...

داشتم سکته میکردم ک این مرض کوفتی کرونا رو نگرفته باشه ازبس اینجا درموردش میگن اه

خیلی کم بهش بده غذا

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
داشتم سکته میکردم ک این مرض کوفتی کرونا رو نگرفته باشه ازبس اینجا درموردش میگن اه

نه بابا اگه کرونا بود خودتم گرفته بودی الان

بعد بچه ها کرونا بگیرن مث سرماخوردگی سادست براشون استفراغ اینا نداره

خیلی کم بهش بده غذا

الان چندتا قاشق کم سوپ دادمش فعلا نیاورده بالا 

الان چندتا قاشق کم سوپ دادمش فعلا نیاورده بالا 

فعلا بهش نده بعدا دوباره چند قاشق بده.معدش ضعیفه الان

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن