2733
2739
عنوان

من خیلی میترسم بچه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 736 بازدید | 43 پست
بچه ها شماالان چحوری بیرون میرید؟؟؟ماسک میزنید؟؟

از فردا به بچه ها تغذیه نمیدم تو مدرسه بخورن     روزی یه حپه سیر میخوریم    تو مدرسه هم ماسک بزنن   شوهرم رو چکار کنم تو محل کارش نمیتونه ماسک بزنه

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜

منم گلوم درده اما نترس کورنا نیست دیگه انقدرم شیوع پیدا نکرده اما احتیاط شرط عقله خجالت بکشین و جدی بگیرین کرونارو

هیچوقت مقابل روزای سخت تسلیم نشو عذاب کشیدن نشونه زنده بودنته نشونه اینه که هنوزم واسه جنگیدن جون داری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها شماالان چحوری بیرون میرید؟؟؟ماسک میزنید؟؟

ما که گیرمون نیومد خودمون با دستمال کاغذی درست کردیم😟فعلا برا خرید نمیریم یه دو سه هفته بمونیم بینم آمار چطور میشه

😢😢😭😭😭اگر انقدر خطرناکه چرا تو ایران و کلیپ هایی که منتشر میکنن انقدر عادی و کوچیک جلوه میدن کرو ...

چون اینجا بی ارزشترین چیز جان ادماس ندیدی وقتی همه دنیا چین رو قرنطینه کردن ایران تنها کشوری بود که چینیها رو جابجا میکرد

توروخدا اگه منو تو تاپیکای سیاسی دیدین فحشم بدین برم گم شم
2728
ول کن گلم بعضیا یه چیزایی میگن ادم شاخ درمیاره

انقدر تو هر بیماری سکوت کردیم که کل مملکت گرفت...کشور ما ملت از آنفولانزا مردن دیگه کرونا که!!!

کاش واقع بین بودیم که واقعا خطرناکه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

فوبیا گرفتی خخخخ

من هرروز بیرونم ماسکم نمیزنم جای شلوغم هستم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
😢😢😭😭😭اگر انقدر خطرناکه چرا تو ایران و کلیپ هایی که منتشر میکنن انقدر عادی و کوچیک جلوه میدن کرو ...

چون واقعا همینه..قرار نیست همه رو بکشه..اینم یه ویروسه مثل آنفولانزا که اومده بود..رو بدن افراد ضعیف کشنده بود افراد قوی در حد سرماخوردگی پس تا میتونی رعایت کن و سیستم ایمنیتو قوی کن..

2740
 اوا خواهر مگه نمیدونی تو چین هم خودشونو میزنن ب مردن ک ما بترسیم نریم رای بدیم

آره احتمالا این یه ماه برنامه ریزی چینی ها بود واسه این روز😉

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2706