2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مامان سمیرا جون میشه معنی این اسمها را هم بگی و اینکه به چه زبانی هستن ؟ مرسی :)
خدایا برای این هدیه آسمانی که به من دادی به اندازه بزرگی خودت ازت متشکرم. دل همه منتظران را با هدیه هایت شاد کن. خودت مراقب پسرم باش.
تلفظ رونیا راحت تر از رونیکا هست کلا اسمهائی که انتخاب کردی ی خورده تلفظش وقت میگیره ولی مبارکش باشه هر چی میذاری
به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
آتریسا= یعنی دختر اتش وزیبا رو
رونیکا =خوش یمن وخوش قدم -زیبارو
آدرینا = معنیش مثل آتریسا
آویسا = زلال مثل آب
همشون ایرانیند البته رونیکا یونانی هم هست
ولی آویسا تو ثبت احوال نیست
Lilypie First Birthday tickers
ممنونم که نظر میدید وافعا انتخاب اسم برام سخته میخوام وقتی بزرگ شد خودشم اسمشو دوست داشته باشه
وکسی بخاطر اسمش مسخره اش نکنه
مثلا من خودم اسم کاوه رو خیلی دوست دارم ولی چند وقت پیش با خانمی همصحبت شدم میگفت که پسرش هر
روز تو مدرسه دعوا میکنه بخاطر اینکه همکلاسیهاش گاوه صداش میکنن
Lilypie First Birthday tickers
2706