2737
2739
عنوان

پاگشای عروس دوماد (داداشم)

432 بازدید | 35 پست

سلااااام عشقا خوبین صبح بخیر 

انقد خوشحالم از دیشب جلو خودمو گرفتم ک تاپیک نزنم دیدم الان دیگ نمیشهههه 

دیشب خواستگاری داداشم بود و قرار شد عید عقد کنن 

میدونم خیلی زوده واس این فکرا اما بنظرتون واسه پاگشا چی درست کنم؟

شماهایی ک تو امضاتون در خواست صلوات کردین برای همتون صلوات میفرستم و لایک میکنم ک بدونین فرستادم👌

چه خوبی تو خواهرشوهر جان ! 

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من اینجور مواقع بیشتر تو این فکرم ، حالا تو پاگشا چی بپوشم؟🥴😁

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

خخخخ مبارکه من دیشب پاگشام بود البته برا عروسیم

برنج ومرغ گذاشتن قورمه سبزی با ۲نوع سالاد

دیگه پذیرایم بود

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2738
چه خوبی تو خواهرشوهر جان ! 

انقد ذوق دارما دلم داره از ذوق پر میرنه 

ببین طرف ما واس عروسی سبزه میبرن 

بنظرت عید هست بگم بداش ازین سبزه عروسکی ها درست کنن بعد کادوشو بزارم تو دست عروسک؟

شماهایی ک تو امضاتون در خواست صلوات کردین برای همتون صلوات میفرستم و لایک میکنم ک بدونین فرستادم👌
قرمه سبزي مرغ سالاد الويه يا ماكاراني اينا

یچیز رسمی میخام قورمه نه 

اما مرغ و الویه موافقم 

بمظرت فسنجون خوبه یا قیمه؟ 

انقد ذوق دارما دلم داره از ذوق پر میرنه  ببین طرف ما واس عروسی سبزه میبرن  بنظرت عید هست ...

آره قشنگه گلم

خوشبخت بشن الهی ❤

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍
حالا بذار با عروس اشنا شی بعد ببین چی خوبه😂😂😂😂😂

با عروس اشنام /یمدت نامزد بودن حالا میخان عقد کنن 

یچیز رسمی میخام قورمه نه  اما مرغ و الویه موافقم  بمظرت فسنجون خوبه یا قیمه؟

قرمه سبزی رسمی نیست؟🙄🙄🙄از قیمه و الویه که رسمی تره

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2706